شعاع مشرق

امروز : شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ مصادف است با 2019 , February 23 , Saturday - ساعت ۰۰:۰۶:۳۵

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ ارد, ۱۳۹۷ - ۰۰:۵۰
 • شما اینجا هستید : اجتماعی > اخبار اصلی > فرهنگی
 • کد مطلب : 96655
 • مسعود کاظمی، شهردار لاهیجان عنوان کرد:

  لاهیجان با غنای فرهنگی اش باید پایتخت جهان اسلام باشد

  Print Friendly, PDF & Email
    

  شهردار لاهیجان بیان کرد: غنای فرهنگی لاهیجان به اندازه ایی است که میتوان کتاب های متعددی در مورد آن نوشت.

  شهردار لاهیجان گفت: غنای فرهنگی لاهیجان به اندازه ای است که باید پایتخت فرهنگی جهان اسلام باشیم.

  مسعود کاظمی در جشنواره کارناوال تبریز ۲۰۱۸ که در حاشیه استخر لاهیجان برگزار شد، افزود: برگزاری تبریز ۲۰۱۸ نشانگر برنامه محور است که این شهر به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در سال ۲۰۱۸ انتخاب شده است.

  وی گفت: ما تلاش میکنیم شهر لاهیجان به عنوان شهر نشاط و شادی در کنار اقتصاد محوری باشد.

  شهردار لاهیجان افزود: اگر مجموعه شورا و شهرداری برای اجرای تکالیف خود تلاش می کنند نشانه دغدغه محور بودن است که با برنامه ورود کرده است.

  کاظمی اضافه کرد تمام تلاش خود را برای شادابی و نشاط و جلب رضایت مردم انجام خواهیم داد تا کارنامه ما با مشارکت و کمک مردم نمره قبولی بگیرد.

  وی با بیان اینکه جشن های فرهنگی در روزه های پنج شنبه و جمعه در شهر لاهیجان همزمان با طرح شب های روشن برگزار خواهد شد، گفت: شهر لاهیجان میزبان مهربانی ها، خوبی ها و شادی ها است.

  شهردار لاهیجان افزود: غنای فرهنگی لاهیجان به اندازه ایی است که میتوان کتاب های متعددی در مورد آن نوشت.

  وی خطاب به شهروندان که از این برنامه استقبال زیادی کرده بودند گفت: هر کدام از شما عزیزان افتخارات لاهیجان هستید و زمانی که خندان بودن و شادی شمارا می بینم با شما عهدی می بندم فعالیت خود را چند صد برابر خواهم کرد.

  سخنرانی رضا علیزاده مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اجرای برنامه های آیینی استان های آذربایجان شرقی و غربی، موسیقی آذربایجان، کارناوال معرفی صنایع دستی و سوغات آذربایجان اجرای گروه موسیقی دیلمون به سرپرستی محمود فرضی نژاد، مسابقه حضوری به همراه اجرای گروه موزیک شهرداری لاهیجان و غرفه صنایع دستی گیلان به همراه پخش زنده اذان مغرب از برنامه های جشن تبریز ۲۰۱۸ در شهر لاهیجان بود.

  فرماندار لاهیجان، معاون امور عمرانی و برنامه ریزی، شهردار و اعضای شورای اسلام شهر و مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به همرا بیش از ۲ هزار نفراز شهروندان لاهیجان نظاره گر این برنامه بودند که تا نیمه شب در حشیه استخر لاهیجان برگزار شد.

  لازم بذکر است این برنامه با حضور گروه کارناوال تبریز ۲۰۱۸ با مشارکت میراث فرهنگی، صنایع دستی فرمانداری، شهرداری و شورا اسلامی شهر لاهیجان برگزار شد./ خزر آنلاین

  برچسب ها :
  کانال تلگرام