شعاع مشرق

امروز : شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ مصادف است با 2019 , March 23 , Saturday - ساعت ۱۹:۱۱:۱۷

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ ارد, ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۷
 • شما اینجا هستید : اجتماعی
 • کد مطلب : 96671
 • مهندس مقدم در جشنواره خیرین مدرسه سازاستان گیلان:

  خیرین منتخبین خداوند هستند

  Print Friendly, PDF & Email
    

  بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان گیلان در سالن اجتماعات مجتمع رفاهی فرهنگیان دهکده ساحلی بندر انزلی برگزارشد.

  بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان گیلان با حضور دکتر شهری معاون محترم توسعه مدیریت، پشتیبانی و مشارکت های مردمی سازمان ، مهندس مقدم مدیر کل نوسازی استان گیلان،حاجتی مدیر کل آموزش و پرورش استان، مهندس جبار کوچکی نژاد و مهندس جعفرزاده نمایندگان مردم شریف رشت و دکتر دلخوش نماینده مردم شریف صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی در سالن  اجتماعات مجتمع رفاهی فرهنگیان دهکده ساحلی بندر انزلی برگزارشد.

  مهندس علی اوسط اکبری مقدم با قدردانی از تلاشهای همکاران خود در ادارات آموزش و پرورش و اداره کل نوسازی مدارس استان اذعان داشت: اداره کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس استان همواره همسو باهم و دریک جهت در توسعه فرهنگ و آموزش گام برداشته اند.

  مدیر کل نوسازی مدارس استان گیلان تعلیم و تربیت را اساس رشد و بالندگی یک جامعه خواند وتصریح کرد: برای دستیابی به یک جامعه مدنی باید آموزش و پرورشی پویا داشته باشیم.

  وی افزود: خیرین گران سنگ، انسانهایی هستند که به این باور رسیده اند با کمک به آموزش و پرورش کشور می توانند نقش خود را در بندگی در مقابل خداوند تبارک و تعالی به خوبی ایفا کنند.

  مهندس مقدم خیرین را منتخبین خداوند دانست و گفت: در کنار خیرین بودن سعادت بزرگی برای اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان است.

  مدیر کل نوسازی مدارس استان یادآور شد: همه بر این باور هستیم که قدم خیرین برای اعتلای فرهنگ و پرورش فکری ایران اسلامی بسیار موثر است .

  وی گفت: براساس اطلاعات شناسنامه مدارس سال ۸۹ ،بیش از ۱۱هزار کلاس تخریبی در استان وجود داشت، که طی سالهای اخیر ۵۶۰۰کلاس نوسازی و یا مقاوم سازی شده که بیش از ۲۰درصد آن توسط خیرین مدرسه ساز اتفاق افتاده است.

   مهندس مقدم  با قدردانی مجدد از خیرین تصریح کرد: تقدیر از خیرین وظیفه ای بود که خداوند برعهده مانهاده است.

   در ادامه رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز گیلان نیز  نام نیک و ثواب را حاصل عمر هر انسانی دانست و گفت: خیرین مدرسه ساز با دستان مهربان و با سخاوت و با قلبی مملو از عطر معنویت پرچمدار آینده ای روشن برای  آینده سازان عزیز هستند

  وی خیرین را طلایه داران عرصه سازندگی دانست و گفت: خیرین با گام های استوار خود برگ زرینی را به گلهای بوستان سرزمین ایران اسلامی ارزانی می دارند.

  میرمسعودی خاطرنشان کرد: خیرین حق شناس مردم جامعه اسلامی هستند و با دستان پرسخاوت خود فردای روشن را برای آینده به ارمغان خواهند آورد.

   در ادامه مهدی حاجتی مدیر کل آموزش وپرورش گیلان نیز آموزش وپرورش را زمینه ساز تربیت نیروی انسانی متعهد و آینده ساز دانست و گفت: وظیفه اصلی همه مسئولان و دست اندرکاران امر تعلیم و تربیت ارتقاء فرهنگ است.

  وی افزود: من به نیابت از ۳۰ هزار شاغل فرهنگی و ۴۰ هزار فرهنگی بازنشسته و ۳۷۵ هزار  دانش اموز و ۷۰۰ هزار خانواده از همه خیرین قدردانی میکنم.

  در ادامه مهندس جبار کوچکی نژاد رئیس مجمع نمایندگان گیلان نیز گفت : هوشمند سازی مدارس و فراهم کردن امکانات و زیر ساخت های مدارس از اهداف مهمی است که نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی پیگیر آن هستند.

  مهندس جعفرزاده نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی نیز بر لزوم انتقال فرهنگ وقف و ساخت مدرسه به نسل جوان تاکید کرد.

  در ادامه دکتر دلخوش نماینده صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی نیز گفت : داشتن جامعه ای سالم، پویا و پر تلاش با تربیت دانش آموزان در فضای آموزشی مناسب تحقق می یابد.

  برچسب ها :
  کانال تلگرام