شعاع مشرق

امروز : شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ مصادف است با 2019 , March 23 , Saturday - ساعت ۱۹:۱۸:۵۶

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ ارد, ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۴
 • شما اینجا هستید : اخبار اصلی > ویژه
 • کد مطلب : 96759
 • مدیر روابط عمومی فرمانداری سیاهکل:

  روابط عمومی ها؛ مهندسین افکار عمومی

  Print Friendly, PDF & Email
    

  حکومت ها در عصر ارتباطات بدون بهره مندی از روابط عمومی ممکن نیست موفق عمل کنند.

  تیمور زریابی گفت: روابط عمومی ها به عنوان مشاوران ارشد سازمان، مهندسی افکار عمومی و نقش اتصال بین مردم و سازمان ها و بلعکس را بر عهده دارند.

  تیمور زریابی با گرامیداشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، اظهار کرد: در عصر طلایی ارتباطات، روابط عمومی ها به عنوان مشاوران ارشد سازمان، مهندسی افکار عمومی و نقش اتصال بین مردم و سازمان ها و بلعکس را بر عهده دارند.

  مدیر روابط عمومی فرمانداری شهرستان سیاهکل، با بیان اینکه امروز عصر اطلاع رسانی است، یادآور شد: رابطه ای معنادار میان قدرت اطلاع رسانی حکومت ها با جایگاه آنها در جهان وجود دارد. در واقع نمی توان کشور قدرتمندی را دید که از نظر ارتباطات ضعیف باشد لذا حکومت ها در چنین جهانی بدون بهره مندی از روابط عمومی ممکن نیست موفق عمل کنند.

  وی با بیان اینکه روابط عمومی یک فرایند ارتباطی راهبردی است که ارتباط سودمند متقابلی را بین مردم و سازمان برقرار می کند، گفت: روابط عمومی برای تحقق فرایند ارتباطات راهبردی، هماهنگی بین همکاران و واحدهای سازمانی و یکپارچگی رسانه ها به عنوان یک اصل مد نظر است.

  زریابی خاطرنشان کرد: نقش روابط عمومی در توسعه اجتماعی و به عنوان یک رسانه سازمانی قدرتمند بر کسی پوشیده نیست و امروزه روابط عمومی ها نقش پویا و پر تحرکی را در سازمان ها ایفا نموده و چهره ای واقعی و روشنی از وجهه سازمان به درون و محیط بیرونی سازمان ارائه می دهند./ ایسنا

  برچسب ها :
  کانال تلگرام