شعاع مشرق

امروز : شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ مصادف است با 2019 , March 23 , Saturday - ساعت ۱۹:۱۰:۰۵

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ ارد, ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۶
 • شما اینجا هستید : اخبار اصلی > هنری
 • کد مطلب : 96763
 • مدیر روابط عمومی جهادکشاورزی گیلان عنوان کرد:

  فعالین روابط عمومی شادابی را در کالبد سازمان ها می دمند

  Print Friendly, PDF & Email
    

  برخورداری سازمان ها از روابط عمومی کارآمد منتج به انعکاس مطلوب دستاوردها، توانمندی ها و برنامه های آن سازمان می شود.

  لیلا بذرکار خطیبانی گفت: فعالین حوزه روابط عمومی قادر خواهند بود روحیه شادابی و سرزندگی را در کالبد دستگاه های محل خدمت خود بدمند.

  دکتر لیلا بذرکار خطیبانی ضمن گرامیداشت ۲۷ اردیبهشت، روز ارتباطات و روابط عمومی، این روز را به تمامی فعالین این عرصه تبریک گفت و اظهار کرد: امروزه دنیای ارتباطات عنصر اصلی جهت پیشبرد اهداف و ارتقای هر سازمانی است.

  وی با بیان اینکه برخورداری سازمان ها از روابط عمومی کارآمد منتج به انعکاس مطلوب دستاوردها، توانمندی ها و برنامه های آن سازمان می شود، تصریح کرد: استفاده از ظرفیت ها، منابع و ابزارهای اطلاع رسانی در عصر ارتباطات شرط اولیه موفقیت و اثرگذاری است.

  مدیر روابط عمومی جهادکشاورزی گیلان اضافه کرد: فعالین حوزه روابط عمومی قادر خواهند بود روحیه شادابی و سرزندگی را در کالبد دستگاه های محل خدمت خود بدمند.

  بذرکار یادآور شد: توجه به نقش و جایگاه روابط عمومی ها به عنوان یکی از بسترها و ظرفیت های اطلاع رسانی و حلقه اتصال سازمان ها و نهادها با افکار عمومی می تواند تاثیر بسزایی در جلب مشارکت و پاسخگویی به دغدغه های شهروندان و تقویت اعتماد، امیدواری، همدلی و همفکری بیشتر بین مدیران و مردم داشته باشد.

  وی خاطرنشان کرد: امیدوارم بتوانیم با رعایت اخلاق حرفه ای و با داشتن روحیه تحول طلبی کمک شایانی به ارتقای کیفیت اطلاعات تولیدی بنماییم تا با غنی سازی بانک اطلاعاتی مخاطبین بخش های مختلف اقتصادی، اجتماعی و سیاسی جامعه، رضایت حداکثری مردم فهیم سرزمین عزیزمان ایران را فراهم سازیم./ ایسنا

  برچسب ها :
  کانال تلگرام