شعاع مشرق

امروز : پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸ مصادف است با 2019 , March 21 , Thursday - ساعت ۱۵:۳۶:۴۶

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ ارد, ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۳
 • شما اینجا هستید : اخبار اصلی > ویژه
 • کد مطلب : 96767
 • مدیرکل روابط عمومی استانداری‌ گیلان مطرح کرد:

  روابط عمومی‌ها در انعکاس واقعیت‌ها به مردم نقش کلیدی دارند

  Print Friendly, PDF & Email
    

  استفاده از نیروهای متخصص و جوان در روابط عمومی تاثیر بسزایی در تحقق اهداف کلان این بخش دارد.

  مرتضی عاطفی گفت: تبیین و انعکاس برنامه‌ها، سیاست‌ها و دستاوردهای نظام و دولت برای اقشار جامعه از وظایف روابط عمومی‌ها به شمار می‌رود.

  مرتضی عاطفی ضمن گرامیداشت روز جهانی ارتباطات با بیان اینکه دنیای امروز دنیای ارتباطات است، اظهار کرد: بهره مندی از اطلاعات موثق، دقیق و به موقع بزرگترین سرمایه یک سازمان به شمار می‌آید که حیات و بقای مجموعه تحت مدیریت را تضمین می‌کند.

  مدیرکل روابط عمومی استانداری‌ گیلان افزود: در این میان وجود روابط عمومی با نگاهی متفکر، مشارکت جو و توسعه طلب اثربخشی فعالیت‌ها را به دنبال دارد و اگر با نوگرایی، ابتکار عمل و نشاط آفرینی درآمیزد تحولات مثبتی را در ابعاد بزرگی همچون جامعه متعالی می‌سازد.

  عاطفی تصریح کرد: بی شک روابط عمومی‌ها در انعکاس واقعیت‌ها و اطلاع رسانی به مردم نقش کلیدی دارند و تبیین و انعکاس برنامه‌ها، سیاست‌ها و دستاوردهای نظام و دولت برای اقشار جامعه از وظایف روابط عمومی‌ها به شمار می‌رود که ابتکار در حوزه اطلاع رسانی و بهره گیری از ظرفیت رسانه‌ها به تحقق این امر کمک می‌کند.

  وی ادامه داد: روابط عمومی با رویکرد توسعه ساختارهای اجتماعی می‌تواند به عنوان یک شریک برای رسانه‌ها بدون آنکه استقلال خود را از دست بدهد محسوب گردد، رسانه‌ای که خود یک درگاه مهم برای آگاه سازی شهروندان است.

  مدیرکل روابط عمومی استانداری گیلان با بیان اینکه تعامل پایدار و موثر رسانه‌ها با حفظ رسالت خطیر خبرنگاری می‌تواند اطمینان بخشی در جامعه را به خوبی محقق نماید، افزود: در حقیقت تلاش‌های روابط عمومی در دستگاه‌های دولتی که روشنگری و تنویر افکار عمومی را به عنوان هدف دنبال می‌نمایند، در سایه همکاری با رسانه‌های خبری اعتبار پیدا می‌کند و این زنجیره ارزش با پیوند روابط عمومی با رسانه تکمیل می‌گردد.

  عاطفی بیان کرد: استفاده از نیروهای متخصص و جوان در روابط عمومی تاثیر بسزایی در تحقق اهداف کلان این بخش دارد زیرا اقدامات و وظایف روابط عمومی بر محور نوآوری، خلاقیت و جسارت بنا شده که همه این خصوصیات از ویژگی‌های دوره جوانی است.

  وی خاطرنشان کرد: افزایش آگاهی نسبت به اهمیت روابط عمومی و کارکردهای آن نه تنها جایگاه این حوزه را به طور روزافزون ارتقا بخشیده، بلکه وظایف و مسئولیت‌های بیشتری هم برای آن تعریف کرده تا جایی که در کنار مفاهیمی مانند توسعه اقتصادی و اجتماعی و یا دولت و شهرهای هوشمند، مفاهیمی نظیر روابط عمومی پایدار، نیز سر برآورده است.

  مدیرکل روابط عمومی استانداری گیلان تاکید کرد: ضروری است تا در جهت تحقق اهداف توسعه کلان، امید بخشی به لایه‌های مختلف جامعه و نشاط آفرینی سطح ملی نگاهی ویژه‌ای به حوزه روابط عمومی از سوی مدیران اعمال گردد و رویکردی هدفمند برای ارتقا سطح آگاهی جامعه در پیش گرفته شود./ ایسنا

  برچسب ها :
  کانال تلگرام