شعاع مشرق

امروز : پنج شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ مصادف است با 2018 , August 16 , Thursday - ساعت ۰۳:۳۹:۱۲

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ خرد, ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۲
 • شما اینجا هستید : اخبار اصلی > پزشکی > فرهنگی
 • کد مطلب : 97390
 • حمایت فرماندار لاهیجان از احداث درمانگاه فرهنگیان

  Print Friendly, PDF & Email
    

  یکی از اولویت های اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان پروژه درمانگاه فرهنگیان لاهیجان می باشد.

  جلسه شورای آموزش و پرورش به ریاست مهندس جانبازی سرپرست فرمانداری لاهیجان و با حضور امام جمعه، شهردار و اعضای مربوطه برگزار گردید.

  مهندس جانبازی در ابتدای جلسه ضمن گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر، به اهمیت مطالعه و کتابخوانی پرداخت و افزود: یکی از وظایف مهم ما اینست که مروج کتاب و کتابخوانی باشیم و برنامه ریزی‌ها به گونه‌ای باشد که این امر بین دانش آموزان و همه مقاطع نهادینه شود.

  رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان لاهیجان گفت: امروزه در دنیای تکنولوژی به سر میبریم تلویزیون ماهواره تلفن و گاها گفت و گوهای نامربوط اینترنتی وقت زیادی را از قشر عظیمی از جامعه می گیرد.

  وی در ادامه افزود: با برنامه ریزی پویا منطقی و مدون تمام سعی را بر این داشته باشیم که با آموزش های درست نگذاریم دانش آموزان ما وقت خودشان را به بطالت بگذراند.

  جانبازی گفت: خانواده‌ها در آموزش نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند شرایط اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و … خانواده در امر فرهنگ سازی آموزش و پرورش بسیار حائز اهمیت میباشد.

  وی در پایان افزود: باتوجه به تاکید استاندار محترم، یکی از اولویت های اداره کل آموزش و پرورش درمانگاه فرهنگیان می باشد که فرمانداری لاهیجان برای رفاه حال فرهنگیان عزیز و پیشبرد این پروژه آمادگی کامل خود را اعلام میدارد.

  برچسب ها :
  کانال تلگرام