شعاع مشرق

امروز : سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸ مصادف است با 2019 , March 26 , Tuesday - ساعت ۰۲:۵۷:۰۰

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ خرد, ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۹
 • شما اینجا هستید : اخبار اصلی > ورزشی
 • کد مطلب : 97461
 • با دستور مدیرعامل منطقه آزاد انزلی؛

  پرداخت بدهی بازیکنان خارجی سابق ملوان/ احتمال بازگشت ۶ امتیاز کسر شده از ملوان

  Print Friendly, PDF & Email
    

  به منظور جلوگیری از کسر امتیاز بیشتر و سقوط به دسته دوم، پرداخت به بازیکنان خارجی سابق تیم ملوان بندرانزلی توسط منطقه آزاد انزلی صورت پذیرفت.

  با دستور مدیرعامل منطقه آزاد انزلی باقیمانده مبلغ محکومیت زوران و پاشنکو پرداخت شد.

  به دنبال کسر ۶ امتیاز از تیم ملوان در فصل آتی لیگ دسته یک فوتبال ایران و تهدید فیفا به کسر ۶ امتیاز دیگر و سقوط به لیگ ۲، با دستور مهندس رضا مسرور مدیرعامل منطقه آزاد انزلی این مبلغ از طرف این سازمان برای حل مشکل تیم ملوان پرداخت شد.

  گفتنی استطبق اعلام نصیری مدیرعامل پیشین باشگاه ملوان از ۳۱۳ هزار دلار بدهی به زلاتکوفسکی تا الان ۲۲۰ هزار دلار آن پرداخت شده است. همچنین مبلغ بدهی ملوان به پاشنکو بدون هزینه دادرسی ۱۰۷ هزار و ۸۰۰ دلار است اما خود بازیکن اعتقاد دارد این مبلغ ۱۳۰ هزار دلار است.

  پس از واریز کمک ۱ میلیارد تومانی توسط منطقه آزاد انزلی به حساب باشگاه ملوان و پرداخت بدهی زوران از طریق فدراسیون فوتبال، با توجه به ۲ نامه ای که در هفته های گذشته توسط باشگاه ملوان به فیفا ارسال شده بود و در آن قید شده که با توجه به مشکلات تبادل ارز در کشور نمی توانیم ارز را انتقال دهیم، خبر ها حاکی است که آقای تاج به مسئولان باشگاه ملوان قول داده تا این موضوع کسر ۶ امتیاز را از فیفا پی گیری و در رفع این مشکل اقدامات لازم را انجام دهد./ گیل خبر

  برچسب ها :
  کانال تلگرام