شعاع مشرق

امروز : سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸ مصادف است با 2019 , March 26 , Tuesday - ساعت ۰۲:۲۸:۱۶

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ خرد, ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۲
 • شما اینجا هستید : گزارش > ویژه
 • کد مطلب : 97723
 • گزارش تصویری مراسم آیین تکریم و معارفه رئیس پارک علم و فناوری گیلان

  Print Friendly, PDF & Email
    

  آیین تکریم و معارفه رئیس پارک علم و فناوری گیلان برگزار شد.

  آیین تکریم و معارفه رئیس پارک علم و فناوری گیلان برگزار شد. 
  علی باستی در مراسم معارفه خود در پارک علم و فناوری گیلان در رشت با اشاره به بیش از۱۶ هزار مترمربع فضای کالبدی در پارک علم و فناوری استان افزود: در کنار این نقاط قوت، مواردی هست که بایستی تقویت شود.وی با بیان اینکه بایستی استفاده بیشتری از ظرفیت شورای پارک علم و فناوری برده و از خرد جمعی بهره مند شویم، اظهار کرد: باید صندوق پژوهش و فناوری را در استان راه اندازی کنیم.
  رئیس پارک علم و فناوری گیلان تقویت ارتباطات برای استفاده از ظرفیت های علمی و دانشگاهی را مهم دانست و با اشاره به مزیت های استان و مهم دانستن این فرصت ها تصریح کرد: گردشگری، شیلات، نفت، زیتون، انرژی های نو و منطقه آزاد بندرانزلی از جمله مزیت های استان هستند که لازم است مورد توجه قرار دهیم.
  باستی در ادامه سخنانش بیان داشت: پنج فصل را برای پارک علم و فناوری گیلان شامل توسعه در زمینه های زیرساخت های پارک، نیروی انسانی، منابع مالی، پژوهش و فناوری ، مشارکت و همکاری ملی و بین المللی و توسعه نظام علمی و فناوری بومی را پیشنهاد می کنم.
  مراسم تکریم و معارفه روسای سابق و جدید پارک علم و فناوری استان گیلان امروز با حضور مسعود برومند معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در رشت برگزار شد.

  برچسب ها :
  کانال تلگرام