شعاع مشرق

امروز : سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸ مصادف است با 2019 , March 26 , Tuesday - ساعت ۰۳:۴۱:۲۶

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ خرد, ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۰
 • شما اینجا هستید : ورزشی
 • کد مطلب : 97842
 • بعد از شعار هواداران در اولین جلسه تمرین؛

  دست نشان از سرمربیگری سپیدرود کناره گیری کرد/ هواداران گفتند با مالک باشگاه کار نکن، من هم رفتم

  Print Friendly, PDF & Email
    

  با توجه به اتفاقات رخ داده در تمرین امروز (پنجشنبه) تیم فوتبال سپیدرود رشت و شعار هواداران علیه تن‌زاده مالک باشگاه، نادر دست‌نشان از سمت خود کناره‌گیری کرد.

  با توجه به اتفاقات رخ داده در تمرین امروز (پنجشنبه) تیم فوتبال سپیدرود رشت و شعار هواداران علیه تن‌زاده مالک باشگاه، نادر دست‌نشان از سمت خود کناره‌گیری کرد.

  نادر دست نشان در گفت و گو با ورزش سه درباره اتفاقات تمرین امروز (پنجشنبه) سپیدرود رشت اظهار داشت: تمرین به خوبی انجام شد و اتفاقا تماشاگران به من محبت داشتند و حتی مازیار ربیعی، همکارم را تشویق کردند. حدود ۱۰،۲۰ هوادار با من صحبت کردند که به این آقا (تن زاده، مالک باشگاه) اعتماد نکن، او دروغ می گوید و شما که زحمت کشیده ای، ابزاری برای مقابله با علی کریمی می شوی. در صورتی که من بحثی با کریمی ندارم.

  وی افزود: ما کار تست گیری را انجام دادیم و ربیعی هم تمرین را با بازیکنان برگزار کرد. من کنار تن زاده نشسته بودم که یکی دو هوادار با ایشان صحبت های دیگری کردند. هنگام خروج، تماشاگران از من خواهش کردند که با این آقا (تن زاده) کار نکنم. به آنها گفتم روبه روی تماشاگران قرار نمی گیرم و اگر حرف شان این است که ادامه ندهیم، قطعا این را قبول می کنیم و ادامه نمی دهیم. سپیدرود پول آنچنانی ندارد و تن زاده هم بزرگی می کند و در این شرایط تیم را ساپورت مالی کرده است. گله ام از هواداران نیست، گله ام از یکی دو نفر از دوستان است که شرایط بدی را برای هواداران ایجاد کرده است. اینها دوست خودم بوده اند، اما کار قشنگی نکردند و یکسری اخبار را به هواداران دادند.

  سرمربی سپیدرود رشت خاطرنشان کرد: تن زاده مصاحبه و به وزارت ورزش و جوانان و مدیر کل اعلام کرد که که هر کسی توان مالی دارد، بیاید و سپیدرود را بگیرد، اما این اتفاق نیفتاده است. تماشاگران تصور می کنند که کسی آمده و مالکیت را به او نداده اند، در صورتی که دوستان به تماشاگران اطلاعات غلطی دادند. باز هم می گویم هواداران چه زمان ورود و چه زمان خروجم، به من احترام گذاشتند و خواهش کردند تا تکلیف باشگاه مشخص نشده و تن زاده پول نیاورده است، کار نکنم. گفتند از اسم شما که بین مردم محبوبیت دارد، سوء استفاده می کنند. ما هم گفتیم به دیده منت قبول می کنیم و به تن زاده گفتم به احترام هواداران سر تمرینات نمی آیم. تن زاده و هواداران باید به تفاهم برسند و اگر خواستند برمی گردم. زمانی می توانم موفق باشم که هوادار کنار تیم باشد.

  «به احترام هواداران از سپیدرود کنار رفتنم و با دوستان خداحافظی کردم تا تنش ها از بین برود.» دست نشان با بیان این جمله گفت: اگر می دانستم کریمی قرار است از شنبه به تمرینات بیاید، از روز گذشته در تمرین شرکت نمی کردم. احترام کریمی واجب است، او سال گذشته تیم را حفظ کرده و زحمت کشیده است. حق آنهاست که با سپیدرود ادامه بدهند. هواداران ضمن احترام به من و همکارانم، علیه تن زاده شعار سر دادند و کریمی را تشویق کردند. این شعارها به ما ضربه می زند و به همین خاطر تصمیم گرفتم کناره گیری کنم.

  منبع: گیل خبر

   

  برچسب ها :
  کانال تلگرام