شعاع مشرق

امروز : پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸ مصادف است با 2019 , March 21 , Thursday - ساعت ۱۶:۰۲:۲۸

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ خرد, ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۶
 • شما اینجا هستید : اجتماعی > اقتصادی
 • کد مطلب : 97985
 • جدول مقایسه قیمت خودروی وارداتی در فروردین و خرداد۹۷

  Print Friendly, PDF & Email
    

  افزایش قیمت خودروهای وارداتی از سال گذشته استارت خورد اما با آغاز سال ۹۷ و هم زمان با بالا رفتن نرخ ارز این روند افزایش چشگیری داشته و در ادامه نیز شرایط به گونه ایی رقم خورد که وقتی قیمت خودروهای وارداتی را ببینید هیچگونه تناسبی در قیمت باخودرو را مشاهده نمی کنید.

  بررسی ها از بازار خودروی تهران نشان می دهد که قیمت تمامی خودروهای وارداتی به صورت چشمگیری نسبت به آغاز سال ۹۷ افزایش یافته است و هیچ کنترلی نیز بر روی قیمت ها وجود ندارد.

  هم اکنون اگر کسی بخواهد خودرویی را خریداری کند معلوم نیست که بتواند با قیمت روز گذشته آن را بخرد و باید هر روز قیمت ها چک شود. بر اساس این گزارش علاوه بر افزایش قیمت خودروهای صفر کیلومتر در حوزه خودروهای وارداتی کار کرده که با قانون جدید (عدم ورود خودروهای بالای ۴۰ هزار دلار) امکان ورود به کشور را ندارند قیمت خودروهایی مانند بی ام و ، تمامی مدل های مرسدس بنز بسیار افزایش یافته و در برخی از موارد به ۲ برابر قیمت سال گذشته رسیده است.

  از خودروهایی که بیشترین افزایش قیمت را طی این مدت تجربه کرده اند می توان به فولکس تیگوان ، فولکس پاسات، رنو کولئوس ،رنو تلیسمان و تویوتا راو ۴ نام بردکه این خودروها از ۱۰۰ تا ۱۷۰ میلیون تومان افزایش قیمت را فقط طی ۲ ماه تجربه کرده اند.

   

  جدول تفاوت قیمت خودروهای وارداتی از ابتدای سال نسبت به امروز:

   

  برچسب ها :
  کانال تلگرام