شعاع مشرق

امروز : دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷ مصادف است با 2019 , January 21 , Monday - ساعت ۰۱:۳۸:۰۷

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ خرد, ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۴
 • شما اینجا هستید : اجتماعی > اخبار اصلی
 • کد مطلب : 97991
 • به ریاست استاندار گیلان برگزار شد؛

  نشست بررسی پیشنهاد ایجاد مدرسه آموزش هتلداری در گیلان

  Print Friendly, PDF & Email
    

  نشست بررسی و تبادل نظر در خصوص پیشنهاد ایجاد مدرسه آموزش هتلداری در استان به ریاست استاندار گیلان و با حضور جمعی از مدیران ستادی و استانی برگزار شد.

  نشست بررسی و تبادل نظر در خصوص پیشنهاد ایجاد مدرسه آموزش هتلداری در استان به ریاست استاندار گیلان و با حضور جمعی از مدیران ستادی و استانی برگزار شد.

  مصطفی سالاری، برنامه‌ریزی را اصل اساسی در شکل گیری مدارس آموزش هتلداری در استان دانست و تصریح کرد: هزینه ها فرع موضوع را تشکیل می دهند که البته در این خصوص تمهیداتی نیز اندیشیده می شود.

  وی با بیان اینکه امروزه گردشگری جایگاه ویژه‌ای در جهان دارد و ضرورت دارد آموزش‌های مختلف جهت تربیت مهمانداران و مهمانپذیران در این حوزه ارائه شود، خاطرنشان کرد: همان اندازه که آموزش افراد اهمیت دارد، آموزش مربی برای اجرای مطلوب موضوعات آموزشی نیز دارای اهمیت است.

  استاندار گیلان در ادامه با تاکید بر اهمیت ارائه محتوای آموزشی کیفی در این مدارس، تصریح کرد: طرح جامع آموزشی متناسب با شرایط استان گیلان تهیه و تنظیم شود.

  در این نشست علی رحیم پور، مشاور عالی استاندار که مجری طرح توسعه صنعت گردشگری در استان است، گزارش مبسوطی در خصوص نحوه راه اندازی مدارس آموزش هتلداری در استان ارائه داد و سایر مدیران حاضر در جلسه نیز به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

  منبع: ایلنا

   

  برچسب ها :
  کانال تلگرام