شعاع مشرق

امروز : پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸ مصادف است با 2019 , March 21 , Thursday - ساعت ۱۵:۳۱:۱۸

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ خرد, ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۰
 • شما اینجا هستید : اخبار اصلی
 • کد مطلب : 98486
 • شناسایی و دستگیری سارقان اموال گردشگر آلمانی

  Print Friendly, PDF & Email
    

  رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از شناسایی و دستگیری سارقان اموال گردشگر آلمانی در شهرستان چالوس خبر داد.

  رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از شناسایی و دستگیری سارقان اموال گردشگر آلمانی در شهرستان چالوس خبر داد.

  سرهنگ رحیم شعبانی با اعلام این خبر گفت: در پی وقوع سرقت از یک گردشگر آلمانی در شهرستان لاهیجان، بررسی موضوع و دستگیری سارقان در دستورکار کارآگاهان آگاهی قرار گرفت.

  این مقام انتظامی افزود: در تحقیقات کارآگاهان از مالباخته، مشخص شد که دو نفر که سوار بر یک خودروی ۲۰۶ بودند، با فریب یک تبعه مرد ۳۰ ساله آلمانی وی را جهت تفریح در شهرستان چالوس سوار خودروی خود کرده‌اند و در بین مسیر با تهدید چاقو و پس از سرقت وسایل همراه وی شامل یکدستگاه گوشی تلفن همراه و مقدار تقریبی ۸۰۰ یورو وجه نقد وی را در حوالی شهر چابکسر رها نموده و متواری شده‌اند.

  وی با اعلام اینکه با تحقیقات کارآگاهان آگاهی و بررسی آثار و اعلام به جامانده از سارقان، سرنخی از متهمان در شهرستان چالوس بدست آمد، بیان کرد: کارآگاهان با اخذ نیابت قضایی به شهرستان چالوس عزیمت نموده و با تعقیب و مراقبت نامحسوس چندین ساعته، موفق به شناسایی مخفیگاه سارقان شدند.

  سرهنگ شعبانی با اشاره به اینکه دو سارق ۲۸ و ۲۹ ساله اهل و ساکن یکی از استان‌های جنوبی در اقدامی غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر شدند، گفت: از مخفیگاه سارقان یک دستگاه خودروی ۲۰۶ سرقتی از استان تهران به همراه کلیه امول داخل خودرو و اموال مالباخته تبعه آلمانی شامل شامل لباس‌ها، ۷۰۰ یورو وجه نقد، چادر مسافرتی، لوازم گوشی و ۲ عدد کوله پشتی صحیح و سالم کشف و ضبط شد.

  رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان گیلان با بیان اینکه متهمان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند، از مردم خواست، هرگونه موارد مشکوک را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

  منبع: ایسنا

  برچسب ها :
  کانال تلگرام