شعاع مشرق

امروز : پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸ مصادف است با 2019 , March 21 , Thursday - ساعت ۱۵:۴۵:۴۵

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ خرد, ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰
 • شما اینجا هستید : اجتماعی
 • کد مطلب : 98498
 • مدیرعامل آبفار گیلان عنوان کرد:

  اجرای۲۶۶ پروژه تامین آب شرب روستایی در گیلان

  Print Friendly, PDF & Email
    

  مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان گفت: ۱۵۲ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای ۲۶۶ پروژه تامین و تقویت آب شرب گیلان مصوب شده است.

  مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان گفت: ۱۵۲ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای ۲۶۶ پروژه تامین و تقویت آب شرب گیلان مصوب شده است.

  محبعلی رنج ور با بیان اینکه ۲۶۶ پروژه تامین و تقویت آب شرب روستایی گیلان در سال جاری در دست اجراست،اظهار کرد: ۱۵۲ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای این تعداد پروژه مصوب شده که تاکنون ۷۰ میلیارد تومان تخصیص یافته است.

  مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان افزود: با بهره برداری کامل از این پروژه ها ۸۵ هزار خانوار در ۴۵۰ روستای استان از کمیت و کیفیت مناسب آب آشامیدنی برخوردار میشوند.

  وی با بیان اینکه برای آبرسانی به این روستاها یک هزار و ۱۰۰ کیلومتر لوله گذاری خطوط انتقال و توزیع در حال اجراست، تصریح کرد: تا پایان سال جاری با توجه به میزان اعتباری که تخصیص می یابد، تعدادی از این پروژه ها به بهره برداری می رسند.

  این مقام مسئول یادآور شد:تلاش ما بر آن است بین ۲ الی ۳ درصد به شاخص بهره مندی روستاهای گیلان از نعمت آب شرب افزوده شود.

  رنج ور، با بیان اینکه در زمان حاضر ۲۸۶ هزار و ۶۶۸ مشترک روستایی استان از خدمات شرکت آب و فاضلاب روستایی برخوردارند،خاطرنشان کرد: گیلان دارای ۲ هزار و ۵۷۱ روستاست که از این تعداد،یک هزار و ۷۸۱ روستا از آب آشامیدنی سالم و بهداشتی برخوردار هستند.

  مدیرعامل آبفار گیلان با بیان اینکه آب شرب این روستاها توسط ۴۰۲ حلقه چاه و ۵۵۱ دهنه چشمه در حال تامین است، گفت:طول خطوط آبرسانی این روستاها ۲۲ هزار کیلومتر و حجم مخازن ذخیره و تعدیل فشار هم ۱۴۱ هزار مترمکعب است.

  برچسب ها :
  کانال تلگرام