شعاع مشرق

امروز : دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸ مصادف است با 2019 , March 25 , Monday - ساعت ۱۰:۰۴:۲۸

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ خرد, ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۶
 • شما اینجا هستید : سیاسی
 • کد مطلب : 98513
 • آیت الله فلاحتی:

  مدیران باید از همه طبیعت استان گیلان به‌منظور توسعه حوزه بوم‌گردی و گردشگری استفاده کنند

  Print Friendly, PDF & Email
    

  نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان گفت: احیای صنایع از بین رفته در استان گیلان با همت مردم و مسئولان به‌درستی محقق می‌شود و رونق اقتصاد و اشتغال را برای گیلان ارمغان می‌آورد.

  نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان گفت: احیای صنایع از بین رفته در استان گیلان با همت مردم و مسئولان به‌درستی محقق می‌شود و رونق اقتصاد و اشتغال را برای گیلان ارمغان می‌آورد.

  آیت‌الله رسول فلاحتی عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان رشت در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان اظهار داشت: تکریم ارباب رجوع برای مسئولان نعمتی بزرگ محسوب می‌شود که از سوی پروردگار برای آنها به ارمغان آمده است.

  نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با اشاره به اینکه تکلیف خدمت‌رسانی به مردم نعمتی عظیم است که در زیر سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی نصیب مسئولان شده است افزود: فرمایشات مقام معظم رهبری در ۱۴ خرداد بیانگر این است که باید با اقتدار روی پای خود ایستاد و در مقابل دشمنان ایستادگی کرد.

  امام جمعه رشت با بیان اینکه برهم خوردن برجام چندین حُسن برای ملت ایران داشت تاکید کرد: حسن نخست برهم خوردن این توافق‌نامه این بود که بی‌اعتباری و بی‌اعتمادی به آمریکا برای نسل سوم انقلاب و جوانان جامعه امروز به طور واضح اثبات شد.

  وی با تاکید بر اینکه فرجام برجام به تمامی دنیا اثبات کرد که جمهوری اسلامی ایران همواره به تعهدات خود پایبند بوده و تنها به دنبال صلح است ابراز داشت: افرادی که در داخل کشور به آمریکا خوشبین بودند به حقیقت آشکار دشمنی آمریکا با ملت ایران واقف شدند.

  آیت‌الله فلاحتی با اشاره به اینکه مدیران باید در عرصه‌های میدانی با جدیت اقدامات خود را پیش ببرند و در تصمیم‌گیری با تفکر و برنامه‌ریزی قاطعانه برخورد کنند گفت: تمامی دستگاه‌ها در استان گیلان باید در مجموعه خود دارای اتاق فکر باشند تا اقداماتی اثرگذار ارائه دهند.

  نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با بیان اینکه با برنامه‌ریزی به‌درستی می‌توان بحران‌ها را مدیریت کرد و به یک نتیجه مطلوب رسید افزود: با توجه به محدودیت منابع آبی در حوزه کشاورزی استان گیلان با همراهی و انسجام بین کشاورزان و مدیران می‌توان به نتیجه‌ای مطلوب دست‌ یافت.

  امام جمعه رشت با بیان اینکه تمامی مدیران دستگاه‌های مختلف گیلان به دنبال رفع معضلات و بحران‌‌های موجود در استان هستند و اما این فعالیت باید در عرصه‌های میدانی برای مردم قابل لمس باشد گفت: حوزه بوم‌گردی و گردشگری دو ظرفیت گسترده برای گیلان است که می‌توان از آن بهره برد.

  آیت‌الله فلاحتی با تاکید بر اینکه مدیران باید از جای جای طبیعت استان گیلان به‌منظور توسعه حوزه بوم‌گردی و گردشگری استفاده کنند و با فعال کردن این حوزه توسعه اشتغال را در گیلان فراهم کنند بیان کرد: استان گیلان علاوه بر مقوله گردشگری در حوزه کشاورزی در سطح کشور سرآمد است.

  وی با اشاره به اینکه در گذشته نوغان گیلان حرف نخست را در صنعت نوغان کشور می‌زند اما امروز این صنعت در گیلان زمین‌گیر شده است خاطرنشان کرد: احیای صنایع از بین رفته در استان گیلان با همت مردم و مسئولان به‌درستی محقق می‌شود و رونق اقتصاد و اشتغال را برای گیلان ارمغان می‌آورد.

  آیت‌الله فلاحتی با بیان اینکه اساتید دانشگاه‌ها باید دانشجویان را به سمت کارآفرینی سوق دهند و تقویت بخش خصوصی و جذب سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی در گیلان امری واجب است گفت: فروش و بسته‌بندی شکیل و زیبای محصول برنج در گیلان می‌تواند عامل رونق بخشیدن کشت برنج در گیلان باشد.

  نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با تاکید بر اینکه ‌مقوله‌های اخلاقی و فرهنگی در شهر رشت نیازمند توجه ویژه است زیرا رشت یک کلان‌شهر فرهنگی مهم در سطح کشور است افزود: به‌منظور عزل و نصب مسئولان مدیریتی در استان گیلان باید اتاق فکری منسجم و متشکل از مسئولان گیلان تشکیل شود.

  امام جمعه رشت با اشاره به اینکه نمایندگان گیلان در مجلس باید برای رفع معضلات گیلان استان یکصدا و متحد باشند خاطرنشان کرد: مشکلات استان گیلان همواره با همت و تلاش مسئولان برطرف می‌شود و وحدت و یکپارچی مسئولان عاملی برای رسیدن به نقطه مطلوب است.

  وی با بیان اینکه هرگز نباید از کارهای بزرگ و اثرگذار در جامعه غافل بود و این مقوله مهم همواره باید از سوی مسئولان مورد توجه قرار گیرد گفت: مسئولان دستگاه‌های اجرایی با نظارت ویژه بر مجموعه خود از بروز مشکلات جبران‌ناپذیر جلوگیری کنند تا با اشتباهی کوچک مجموعه مدیریتی گیلان زیر سئوال نرود.

  نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با تاکید بر اینکه ایجاد یک همگرایی و انسجام مابین مسئولان استانی از اهداف و مطالبه حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در گیلان است بیان کرد: مسئولان گیلان باید به دور از مباحث جناحی و سیاسی در راستای خدمت‌رسانی صحیح به مردم متحدانه اقدام کنند.

  برچسب ها :
  کانال تلگرام