شعاع مشرق

امروز : چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ مصادف است با 2018 , October 17 , Wednesday - ساعت ۱۴:۰۲:۳۰

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ خرد, ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۹
 • شما اینجا هستید : اجتماعی > اقتصادی
 • کد مطلب : 98557
 • انهدام باند قاچاق خودرو در آستارا با دستگیری سه تبعه خارجی

  Print Friendly, PDF & Email
    

  فرمانده انتظامی بندر مرزی آستارا از شناسایی و انهدام باند سازمان یافته قاچاق خودرو در این شهرستان و دستگیری سه تبعه خارجی در این رابطه خبر داد.

  فرمانده انتظامی بندر مرزی آستارا از شناسایی و انهدام باند سازمان یافته قاچاق خودرو در این شهرستان و دستگیری سه تبعه خارجی در این رابطه خبر داد.

   سرهنگ رسول عزیزی ، اظهار کرد: در راستای مبارزه با پدیده شوم قاچاق، با انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی و فنی، یک باند سازمان یافته قاچاق خودرو که توسط سه نفر تبعه خارجی انجام می شد، شناسایی و منهدم شد.

  وی با بیان اینکه این افراد با اسناد جعلی اقدام به واردات خودرو از مبادی رسمی می کردند، ادامه داد: با تشکیل تیم کارآگاهان پلیس آگاهی، پیگیری موضوع به شکل ویژه در دستور کار قرار گرفت.

  وی افزود: پس از محرز شدن ارتکاب جرم و به دست آمدن شیوه و شگرد قاچاقچیان، با هماهنگی قضایی طی دو عملیات جداگانه تعداد چهار دستگاه خودروی خارجی با اسناد جعلی که بدون پته های گمرکی از گمرک ترخیص و به بازار عرضه می شد، شناسایی گردید.

  سرهنگ عزیزی با بیان اینکه با دستگیری عاملین اصلی و ضبط اسناد و مدارک موجود و انجام تحقیقات تکمیلی، خودروهای مذکور که با شیوه جعل وارد و قصد انتقال به یکی از استان های همجوار را داشتند، در محور مواصلاتی ایست بازرسی سه راه قلعه شناسایی و توقیف شدند، تصریح کرد: ارزش این تعداد خودرو ۱۵ میلیارد ریال می باشد.

  وی در پایان اضافه کرد: در این رابطه سه نفر تبعه خارجی دستگیر و جهت رسیدگی به مراجع قضایی شهرستان معرفی شدند.

  برچسب ها :
  کانال تلگرام