شعاع مشرق

امروز : پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸ مصادف است با 2019 , March 21 , Thursday - ساعت ۱۵:۴۶:۰۵

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ خرد, ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۱
 • شما اینجا هستید : اجتماعی
 • کد مطلب : 98745
 • با اسنپ در رشت و لاهیجان با تخفیف ویژه به مراکز اهدای خون بروید

  Print Friendly, PDF & Email
    

  با اسنپ به مراکز انتقال خون بروید.

  با اسنپ به مراکز انتقال خون بروید.

  در دیدار شرکت  اسنپ در گیلان  با دکتر مرادی مدیرکل انتقال خون استان گیلان مقرر شد همکاری های دوجانبه  جهت رفاه اهداکنندگان در طی سال و در کمپین های مختلف صورت گیرد و در آینده ای نزدیک پس از استقبال از کمپین روزجهانی اهداکنندگان خون در روز پنجشنبه ۲۴ خرداد  تفاهم نامه ای جهت استفاده در طی روزهای سال به امضا طرفین خواهد رسید .

  وی خبر از تخفیف ویژه اسنپ به اهداکنندگان خون داد و خاطرنشان شد:  سامانه هوشمند حمل‌ونقل اسنپ به مناسبت روز جهانی اهدای خون (پنجشنبه، ۲۴ خرداد) جهت افزایش مشارکت مردم، تسهیل رفت‌وآمد اهداکنندگان خون  به مراکز انتقال خون تخفیف ویژه ای برای شهروندان رشت و لاهیجان در نظر گرفته است.

  به این ترتیب شهروندان رشت برای مراجعه به اداره کل انتقال خون گیلان و شهروندان لاهیجان برای مراجعه به پایگاه انتقال خون لاهیجان می‌توانند از تخفیف ویژه اسنپ استفاده کنند. این تخفیف برای رفت‌وبرگشت اهداکنندگان عزیز در نظر گرفته شده است.

  شایان ذکر است:  افرادی که برای اولین بار از خدمات اسنپ استفاده می‌کنند می‌توانند با وارد کردن عبارت Ehda100  در بخش «کد تخفیف» از تخفیف صد در صدی (تا سقف ۶۰هزار ریال) برای رفت‌وآمد به مراکز انتقال خون در رشت و لاهیجان بهره‌مند شوند. همچنین برای کاربران همیشگی اسنپ در این دو شهر نیز کد تخفیف رفت‌وبرگشت (تا سقف ۳۰هزار ریال) در نظر گرفته شده است. برای استفاده از این کد کافی است عبارت Ehda30 در بخش «کد تخفیف» وارد شود.

   

  سفر رایگانِ اسنپ از مبدا یا به مقصد مرکز اهدای خون

   

  کد سفراولی‌ها : Ehda100 (تا سقف ۶۰ هزار ریال)

  برچسب ها :
  کانال تلگرام