شعاع مشرق

امروز : دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸ مصادف است با 2019 , March 25 , Monday - ساعت ۱۱:۰۱:۴۸

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ خرد, ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۷
 • شما اینجا هستید : اجتماعی > اخبار اصلی > فرهنگی
 • کد مطلب : 98814
 • دبیر ستاد ساماندهی سواحل گیلان خبر داد؛

  طرح‌های سالم‌سازی دریا پایان ماه رمضان بازگشایی می‌شوند

  Print Friendly, PDF & Email
    

  سرپرست اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و دبیر ستاد ساماندهی سواحل و تفرجگاه‌های گیلان گفت: تمامی طرح‌های سالم‌سازی دریا در استان ، بعد از ماه مبارک رمضان بازگشایی می شوند.

  سرپرست اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و دبیر ستاد ساماندهی سواحل و تفرجگاه‌های گیلان گفت: تمامی طرح‌های سالم‌سازی دریا در استان ، بعد از ماه مبارک رمضان بازگشایی می شوند.

  منا ابروفراخ افزود: تعداد طرح های سالم‌سازی در سواحل گیلان که در سال ۹۲، ۱۸ طرح با ۳۶ شناگاه بود؛ امسال به ۳۵ طرح با ۶۸ شناگاه افزایش یافته است.
  وی با اشاره به فعال بودن طرح های سالم‌سازی دریا تا ششم مهرماه براساس دستورالعمل ساماندهی سواحل کشور ادامه داد: طی سال گذشته، حدود ۳۰۰ نقطه خطرآفرین در سواحل گیلان شناسایی شده بود.
  ابرو فراخ با یادآوری بازگشایی طرح های سالم‌سازی دریا از ۹ خردادماه جاری گفت: امسال طبق دستورالعمل ابلاغی از وزارت کشور، حدود یک سوم طرح های سالم‌سازی هر شهرستان در ماه مبارک رمضان فعال بود.
  دبیر ستاد ساماندهی سواحل و تفرجگاه های گیلان با تصریح اینکه براساس شرایط در هر شهرستان تعداد ناجیان غریق در طرح های سالم‌سازی دریا مشخص می شود، نداشتن غریق، کاهش آسیب های اجتماعی و نشاط آفرینی را از مهمترین اهداف ستاد ساماندهی سواحل گیلان عنوان کرد و از اجرای برنامه های فرهنگی، اجتماعی، هنری و ورزشی در سواحل استان در همین راستا خبر داد.
  سال گذشته ۱۳ نفر در آب های ساحلی گیلان غرق شدند که تمامی آنها در مناطق خطر آفرین اقدام به شنا کرده بودند.
  استان گیلان ۹ شهرستان ساحلی با ۲۷۴ کیلومتر نوار ساحلی دارد.

  برچسب ها :
  کانال تلگرام