شعاع مشرق

امروز : دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸ مصادف است با 2019 , March 25 , Monday - ساعت ۱۰:۴۴:۲۵

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها
 • تعداد نظرات : ۱ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ تیر, ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۹
 • شما اینجا هستید : اجتماعی > اخبار اصلی > ورزشی
 • کد مطلب : 99135
 • محمدحسن علیپور:

  شهردار پیگیر پخش دیدار ایران و پرتغال در پیاده راه شود/ شادی را از مردم دریغ نکنیم

  Print Friendly, PDF & Email
    

  عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر رشت خواستار پیگیری پخش مستقیم دیدار تیم های ایران و پرتغال در پیاده راه فرهنگی رشت از سوی شهردار شد.

  عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر رشت خواستار پیگیری پخش مستقیم دیدار تیم های ایران و پرتغال در پیاده راه فرهنگی رشت از سوی شهردار شد.

  محمد حسن علیپور طی گفتگویی با تاکید بر اینکه ایجاد زمینه های مناسب برای ارتقای شور و نشاط اجتماعی وظیفه شورا و شهرداری رشت است از عدم پخش دیدار تیم های ملی ایران و اسپانیا در پیاده راه انتقاد کرد و گفت: شهردار باید پیگیر پخش دیدار تیم های ایران و پرتغال در پیاده راه باشد تا حق تماشای فوتبال در کنار خانواده و همشهریان و شاد بودن از مردم رشت دریغ نشود.

  عضو کمیسیون فرهنگی شورا افزود: امیدوارم دیدار با پرتغال یک دیدار تاریخی برای ایران باشد و تیم ملی با پیروزی در این دیدار، برای نخستین بار موفق به صعود از مرحله گروهی رقابت های جام جهانی شود.

  محمدحسن علیپور با بیان اینکه رشت به شهر شبهای روشن معروف است و بسیاری از مردمان با فرهنگ این شهر در روزهای عادی نیز تا نیمه های شب در امنیت و آرامش در سطح شهر تردد می کنند تصریح کرد: عدم پخش این دیدار به بهانه دیروقت بودن توجیه پذیر نخواهد بود و از شهردار انتظار می رود پیگیری های لازم را در این خصوص در دستور کار قرار دهد.

  عضو شورای اسلامی شهررشت ارتقای شادی و نشاط عمومی را گامی در راستای کاهش آسیب های اجتماعی دانست و در پایان خاطر نشان کرد: دین اسلام توجه ویژه ای به تفریحات سالم و شادی و نشاط و امید به زندگی داشته است. مسئولین نیز باید از موضوعاتی اینچنینی که باعث شادی و نشاط مردم می شود حمایت کنند تا با پخش عمومی این دیدار، مردم در این شب تاریخی شاد باشند.

  محمدحسن علیپور در پایان گفت: مردم رشت می خواهند در کنار هم به تشویق تیم کشورشان بپردازند و از افتخار آفرینی ایران در میادین بین المللی لذت ببرند و در این شب تاریخی شاد باشند. ما هم به عنوان نمایندگان مردم باید با تمام توان در راستای دفاع از حقوق شهروندان و تحقق خواسته های به حقشان گام برداریم.

  برچسب ها :
  انتشار یافته: ۱
  1. Warning: mysql_query(): Access denied for user 'caspinew'@'localhost' (using password: NO) in /home/caspinew/public_html/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php on line 191

   Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /home/caspinew/public_html/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php on line 191

   Warning: mysql_query(): Access denied for user 'caspinew'@'localhost' (using password: NO) in /home/caspinew/public_html/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php on line 198

   Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /home/caspinew/public_html/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php on line 198
   class="comment even thread-even depth-1" id="li-comment-4835">
   Thumb up 0 Thumb down 0
   کارگر شهرداری

   این آقا هم دارد راههای مردمداری را یاد میگیرد
   آقای عضو هیئت رئیسه و کمیسیون فرهنگی به جای در فکر بودن شادی مردم به فکر حقوق ما و زن و بچه ما باشید آیا ما جز مردم نیستیم که مثل برده از ما کار میکشید ولی حقوق خبری نیست بیمه پرداخت نشده و…. تازه باید بعد از شادی ورزشی در خیابان شما و…. جهت استراحت منزل میروید اما ما اشغالهای شادی را باید جمع و شهر را تمیز تحویل مردم بدهیم
   با چه رویی از شهردار درخواست پخش فوتبال را میکنی اینقدر که به فکر فوتبال و پخش آن هستی به فکر حقوق ما هستی! ما میشنویم شهرداری پول ندارد بعد این پولها و پاداشهای مدیران و…. از کجا میاید. واقعا برایت متاسفم که از ما رای گرفتی و به شورا رفتی ولی گذشته ات و قولهایی که دادی را فراموش کردی.


  کانال تلگرام