شعاع مشرق

امروز : دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸ مصادف است با 2019 , March 25 , Monday - ساعت ۱۰:۵۶:۳۶

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ تیر, ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۳
 • شما اینجا هستید : اجتماعی > اخبار اصلی > فرهنگی
 • کد مطلب : 99161
 • اطلاعیه سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت در خصوص پخش مستقیم بازی ایران و پرتغال

  Print Friendly, PDF & Email
    

  سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت در خصوص پخش مستقیم بازی ایران و پرتغال اطلاعیه ای صادر کرد.

  از آنجایی که جام جهانی یک رویداد در مقیاس جهانی است و مردم علاقه وافری به این رویداد دارند شهرداری رشت نیز با امکانات لازم سعی در اماده سازی محیطی اجتماعی در راستای وحدت ملی با بهره گیری از ظرفیت های موجود در بازی اول نمود

  باید اذعان کرد که برای برپایی این گونه اتفاقات که نشاط اجتماعی را به همراه دارد می بایست متولیان اصلی امور هم در این راستا نقش اصلی را ایفا نمایند و حداقل تلاش خود را برای پخش این مسابقات همانند تهران در ورزشگاه انجام دهند.
  ایده پخش زنده ی بازی اول فوتبال ایران با مراکش در سازمان فرهنگی اجتماعی، ورزشی شهرداری چندی قبل از آغاز بازیها شکل گرفت و با شهردار محترم جناب دکتر نصرتی در میان گذاشته شد و با استقبال و تایید ایشان در تاریخ ۹۷/۳/۱۹ درخواست این مهم جهت اخذ مجوزهای لازم به فرمانداری محترم ارسال شد …
  شهرداری رشت جز معدود کلان شهرهای ایران بود که با استفاده از ظرفیت پیاده راه فرهنگی پس از اخذ مجوز های لازم و تکمیل فرم تعهد قبول مسئولیت اقدام به پخش زنده ی این مسابقه نمود که خوشبختانه با استقبال شهروندان مواجه گردید و با انعکاس در رسانه ملی و جراید پر تیراژ کشور ، جلوه پر رنگی داشت.
  این اتفاق خوشایند موجب گردید که تعامل مردم به معنای واقعی با ایجاد شور سرزندگی و همکاری با مسئولین نمود پیدا نماید که شایسته تقدیر و قدر دانی از شهروندان عزیز می باشد.
  جهت تنویر افکار عمومی باید تاکید نماییم که با توجه به ساعت پخش بازی دوم ایران و مصلحت اندیشی مراجع ذیصلاح ، شهرداری نسبت به درخواست مجوز اقدام ننمود. حالیه با توجه به استقبال معاونت محترم سیاسی و امنیتی استانداری گیلان جهت صدور مجوزهای لازم در صورت درخواست شهرداری رشت ، براساس تاکید شهردار محترم رشت تقاضای مجوز جهت پخش بازی فوتبال زنده ایران و پرتغال به فرمانداری محترم ارسال شد. بی شک شهرداری رشت برای شاد نمودن همشهریان از هیچ کوششی دریغ ننموده و نیاز به سفارش و توصیه نخواهد داشت و مطمئنا با حمایت دلسوزانه تمامی اعضای محترم شورای اسلامی شهر رشت و مسئولین دلسوز استان در حد توان و امکانات اقدام خواهد نمود. به امید پیروزی تیم ملی فوتبال ایران در رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و صعود به مرحله بعد و خلق حماسه ای دیگر برای ملت غیور ایران.

  روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت

  برچسب ها :
  کانال تلگرام