شعاع مشرق

امروز : سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸ مصادف است با 2019 , March 26 , Tuesday - ساعت ۰۲:۱۹:۳۶

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ تیر, ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۰
 • شما اینجا هستید : ورزشی
 • کد مطلب : 99275
 • آخرین تمرین ایران پیش از دیدار با پرتغال برگزار شد

  Print Friendly, PDF & Email
    

  آخرین تمرین تیم ملی فوتبال ایران پیش از دیدار با تیم ملی پرتغال امروز (یکشنبه) برگزار شد و بازیکنان در ورزشگاه سارانسک محل برگزاری این دیدار برای نخستین بار به میدان رفتند.

  آخرین تمرین تیم ملی فوتبال ایران پیش از دیدار با تیم ملی پرتغال امروز (یکشنبه) برگزار شد و بازیکنان در ورزشگاه سارانسک محل برگزاری این دیدار برای نخستین بار به میدان رفتند.

  «کارلوس کی روش» سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ابتدا ملی پوشان را در وسط زمین جمع و دقایقی برای آنان صحبت کرد.
  بازیکنان در ادامه حلقه اتحاد تشکیل داده و آماده مرور تمرینات شدند. در این حلقه ۱۰ بازیکن درون دایره و ۱۰ بازیکن در کنار دایره قرار گرفتند و کار با توپ، پاس تک ضرب و فوتبال تحت فشار را مرور کردند.
  این در حالی است که دروازه بانان تیم ملی پس از گرم کردن از حلقه بازیکنان جدا شدند و زیر نظر مربی دروازه بان تمرینات خود را دنبال کردند.
  پس از آن انجام حرکات کششی در دستور کار بازیکنان قرار گرفت. بازیکنان که شاداب نشان می دادند، بسیار با انگیزه در تمرینات مشارکت داشتند.
  نکته قابل توجه دیگر به ورزشگاه سارانسک محل برگزاری دیدار تیم های ایران و پرتغال باز می گردد. این ورزشگاه که برای برگزاری رقابت های جام جهانی احداث شده است، هنوز به طور کامل آماده بهره برداری نیست ولی دیدارهای جام جهانی درآن درحال انجام است.
  چمن زمین و ارتفاع آن باعث تعجب خبرنگاران شده است. همچنین زیرساخت های تصویر برداری آن کامل نیست و سیم ها بدون محافظ بر روی زمین رها شده اند. همچنین سیم کشی های ورزشگاه بدون محافظ هستند وبه لحاظ ایمنی سطح پایینی دارد.
  با این شرایط تیم های ملی ایران و پرتغال فردا شب در حساس ترین دیدار خود در مرحله مقدماتی رقابت های جام جهانی دراین ورزشگاه به میدان می روند.
  در ادامه و بر اساس قوانین فیفا، خبرنگاران و عکاسان از محل تمرین به خارج هدایت شدند تا تمرینات پشت درهای بسته ادامه یابد.
  نشست مطبوعاتی پیش از دیدار فردا (دوشنبه) کی روش نیز قبل از تمرین برگزار شد و نمایندگان رسانه های جمعی و گروهی بین المللی از برگزاری این نشست مطبوعاتی استقبال زیادی کرده و بیش از ۱۵۰ خبرنگار و عکاس در محل نشست حاضر بودند.
  به نظر می رسد این استقبال با توجه به شرایط قابل توجه این دیدار صورت گرفته است چرا که تیم های سه و چهار امتیازی ایران و پرتغال فردا (دوشنبه) درحساس ترین دیدار گروه دوم با یکدیگر دیدار و نتیجه آن تکلیف یکی از تیم های صعود کننده از این گروه را مشخص می کند.
  خبرنگاران رسانه های معتبر خارجی درهمین رابطه با طرح سئوال های بسیار در محل این نشست حاضر شدند که مهم ترین آن دستیابی به ترکیب اصلی تیم ملی کشورمان در دیدار دوشنبه شب برابر تیم ملی پرتغال بود.

  برچسب ها :
  کانال تلگرام