شعاع مشرق

امروز : شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ مصادف است با 2019 , February 23 , Saturday - ساعت ۰۰:۰۲:۱۷

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ تیر, ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۰
 • شما اینجا هستید : اجتماعی > اخبار اصلی > اقتصادی
 • کد مطلب : 99854
 • طی توافق سازمان حمل و بار و مسافر با شرکت پخش فراورده های نفتی ایران؛

  اتوبوس های شهری رشت به بنزین یورو ۴ مجهز می شوند

  Print Friendly, PDF & Email
    

  با پیگیری های سازمان حمل و نقل، بار و مسافر، و نمایندگان شهر رشت در مجلس شورای اسلامی بخشی از سهمیه سوخت استان به شکل یورو ۴ در اختیار سازمان حمل و نقل، بار و مسافر قرار خواهد گرفت.

  با پیگیری های سازمان حمل و نقل، بار و مسافر، و نمایندگان شهر رشت در مجلس شورای اسلامی بخشی از سهمیه سوخت استان به شکل یورو ۴ در اختیار سازمان حمل و نقل، بار و مسافر قرار خواهد گرفت.

  در همین راستا پیمان پارسا، ریاست سازمان حمل و نقل، بار و مسافر اظهار داشت:طی مصوبه ای که هیات وزیران به سازمان‌های مربوطه ابلاغ کرد تعیین شد تا ماشین های ناوگان درون شهری به سوخت یورو۴ مجهز شوند.
  پارسا با تشکر از زحمات شهردار رشت و اعضای شورای اسلامی شهر رشت بیان داشت: طی نامه نگاری و جلسات متعددی که با حضور نمایندگان شهر رشت در مجلس شورای اسلامی و شرکت ملی پخش فراوردهای نفتی کشور صورت گرفت. توافق شد تا بخشی از سهمیه سوخت استان به شکل یورو ۴ در اختیار سازمان قرار گیرد.
  پارسا با اشاره به آسیب های زیست محیطی بنزین های موجود در جایگاهای سوخت، تاکید کرد: اتوبوس هایی که به تازگی در خطوط ناوگان حمل و نقل شهری قرار گرفته، ساز و کار موتور های آن با بنزین یورو ۳ همخوانی ندارد و موتور ماشین ها را دچار فرسایش می کند.
  وی در پایان خاطر نشان کرد: سوخت مورد نیاز سازمان به صورت مستقیم از شرکت پخش فراورده های نفتی کشور در اختیار سازمان قرار خواهد گرفت.طی توافق صورت گرفته، ماهیانه ۱۰۰ هزار لیتر بنزین یورو ۴ برای مصرف ناوگان درون شهری در اختیار سازمان حمل و نقل، بار و مسافر قرار خواهد گرفت.

  برچسب ها :
  کانال تلگرام