شعاع مشرق

امروز : چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ مصادف است با 2018 , November 21 , Wednesday - ساعت ۱۹:۱۰:۳۵

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ تیر, ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۵
 • شما اینجا هستید : اجتماعی > اخبار اصلی > فرهنگی
 • کد مطلب : 99883
 • تله فیلم «جان لیلی» در گیلان کلید خورد

  Print Friendly, PDF & Email
    

  تله فیلم «جان لیلی» به نویسندگی و کارگردانی کرامت پورشهسواری در شمال کشور کلید خورد.

  تله فیلم «جان لیلی» به نویسندگی و کارگردانی کرامت پورشهسواری روز گذشته در شمال کشور کلید خورد. این فیلم قرار است از شبکه سه پخش شود.

  در خلاصه داستان این فیلم آمده است: ننه آقا پیرزنی مهربان و دوست داشتنی است که از محبوبیت زیادی در بین اهالی روستا برخوردار است. او به تنهایی در یک روستای زیبای شمالی زندگی میکند و مدتی است که از تنها پسر خود که مرزبان می باشد خبری ندارد. در این شرایط همرزم و دوست صمیمی یحیی که حامل خبر مهمی میباشد وارد روستا شده و …عوامل اصلی این فیلم عبارتند از: تهیه کننده و کارگردان: کرامت پورشهسواری. مجری طرح: مهدی افشار. مدیرتولید: پویانوری. جانشین تولید: شهرام صمدزاده. مدیرتدارکات: محمدرضا حسینی. مدیربرنامه ریزی: علیرضا افرار. مدیرنورو تصویر: مهدی افشار. دستیاراول تصویر: جواد رنجبر. طراح گریم: پیام ابوالحسنی. طراح صحنه: ابتین برقی. صدابردار:هادی بهشتی پور. تدوین: امیر پورعباس. صداگذار: آرش اسحاقی.
  بازیگران: بهادر زمانی. امین ایمانی. فریده دریامج. محمدعمونژاد. صنم سرمد. ابوذر آستانی، شیرین محسنی، مهدی سینا، مظاهر رمضانپور و تعدادی از بازیگران بومی گیلان.
  بهادر زمانی بازیگر نقش حضرت اباالفضل فیلم رستاخیز در این فیلم نقش اصلی را برعهده دارد.
  لازم به ذکر است پورشهسواری فیلم های سینمایی ساحل امن، شاید یک معجزه، عشق فقط یک کلام و سریال سیگنال وارونه و… را ساخته است.

   

  برچسب ها :
  کانال تلگرام