شعاع مشرق

امروز : جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ مصادف است با 2019 , February 22 , Friday - ساعت ۲۳:۴۰:۰۵

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ تیر, ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۹
 • شما اینجا هستید : اجتماعی > اخبار اصلی
 • کد مطلب : 99959
 • واحد‌های صنعتی گیلان آماده تامین برق اضطراری هستند

  Print Friendly, PDF & Email
    

  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت: برخی از واحد‌های صنعتی گیلان آمادگی تامین برق اضطراری واحد خود را دارند.

  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان در جلسه کارگروه رفع موانع تولید استان گیلان اظهار داشت: برخی از واحدهای صنعتی در استان گیلان آمادگی تامین برق اضطراری در شرایط موجود و قطعی برق را برای واحد خود دارند.

  فرهاد دلق پوش گفت: چنانچه سوخت دستگاه‌های ژنراتور موجود در برخی  از واحد‌های صنعتی توسط شرکت پخش فرآورده‌های نفتی گیلان تامین شود این واحدها می توانند نسبت به تولید برق مورد نیاز واحد خود اقدام کنند.

  دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان گیلان با بیان اینکه شرکت توزیع برق با توجه به حساسیت، نوع تولید و روند خط تولید محصولات در برخی از صنایع و کارخانجات گیلان باید دقت لازم را در هنگام قطع برق این واحدها انجام دهد گفت: توجه به این واحد‌ها از اهمیت برخوردار است.

  دلق‌پوش با تاکید بر اینکه توجه به سرمایه در گردش واحد‌های تولیدی با توجه به شرایط اقتصادی کنونی باید از سوی بانک‌ها مورد توجه واقع شود بیان کرد: این اقدام باید به منظور عدم توقف تولید در استان گیلان در اولویت باشد.

  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان خاطرنشان کرد: با تصمیمات اثرگذار و توجه بانک‌های عامل به واحد‌های تولیدی در گیلان هیچ واحدی نباید به علت عدم دارا بودن نقدینگی و سرمایه در گردش با مشکل روبه رو شود.

  برچسب ها :
  کانال تلگرام