روز: اردیبهشت ۴, ۱۴۰۰

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان ضمن بازدید سرزده از بیمارستان امام رضا (ع)شفت و مرکز منتخب ۱۶ ساعته کرونا در این شهرستان ، نحوه خدمات رسانی در این مراکز را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، با تایید رییس جمهور و ابلاغ اسحاق جهانگیری به دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور، علی اوسط اکبری مقدم به مدت سه سال بعنوان عضو موظف هیات مدیره سازمان منطقه آزاد انزلی جایگزین دکتر محمد ولی روزبهان منصوب شد.

بنا بر اعلام وزارت بهداشت در شبانه روز گذشته ۳۷۴ بیمار کرونایی جان خود را از دست داده‌اند ‌که با احتساب آن، شمار قربانیان کرونا در کشور از ۶۹ هزار نفر عبور کرد.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از افزایش ١٠ درصدی رعایت دستورالعمل های بهداشتی برای مهار کرونا در اماکن سرپوشیده استان خبر داد.

عضو کمیته علمی ستاد مقابله با کرونا گفت: اگر دچار علائمی شبیه سرماخوردگی شدید، حتی اگر این علائم بسیار خفیف هم باشند، حتما باید اصول جدا سازی را به درستی انجام دهید و خود را قرنطینه کنید و همچنین بهتر است در مواجهه علائم خفیف استراحت کافی داشته باشید و آب، آب میوه طبیعی و مایعات فراوان استفاده کنید.

معاون اجتماعی پلیس راهور گفت: با توجه به بخشیده شدن جریمه‌های مشمول دو برابری سال گذشته از امروز(شنبه)، شهروندان برای پرداخت اصل جریمه اقدام کنند.

در راستای اجرای مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا جهت جلوگیری از شیوع ویروس کووید ۱۹  و انجام تمهیدات لازم جهت پیشگیری از این بیماری تعطیلی مراکز خرید شامل مجتمع های تجاری و مراکز گردشگری و پارک ها و بوستان‌ها در منطقه آزاد انزلی در هفته پیش‌رو نیز ادامه خواهد داشت. 🔻 فعالیت مشاغل گروه […]

فردی که کودک هوادار استقلال را در یکی از بخش‌های سبزوار مورد اذیت و آزار قرار داده بود، بازداشت شد.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی