روز: اردیبهشت ۶, ۱۴۰۰

معاون اجتماعی پلیس راهور نیروی انتظامی اعلام کرد مراکز تعویض پلاک در شهرهای قرمز به دلیل پیشگیری از شیوع کرونا تا نارنجی شدن این شهرها تعطیل است.

مدیر منطقه دو شهرداری رشت از رشد ۷۵ درصدی درآمد شهرداری منطقه دو در سال ۹۹ خبر داد.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتیجه انتخاب رشته کنکور دکتری ۱۴۰۰ در اواخر اردیبهشت ماه خبر داد.

در حالیکه استقلال دیشب در یک بازی حساب شده توانست از الدحیل قدرتمند امتیاز بگیرد و به این تیم نبازد، با این تساوی و برخی احتمال ها و اتفاقات در روزهای آینده، احتمال برگزاری دربی آسیایی بیشتر شد.

رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری رشت از انعقاد ۷ قرارداد سرمایه گذاری و برگزاری بیش از ۲۷ فراخوان سرمایه گذاری در سال ۹۹ خبر داد.

شهردار رشت آمادگی شهرداری برای مشارکت در تکمیل پروژه باغ موزه دفاع مقدس گیلان را مورد تاکید قرار داد و گفت: برای تحقق این هدف از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنیم.

دکتر ارسلان زارع استاندار گیلان در مراسم تکریم سرپرست و معارفه مدیرعامل سازمان با تاکید بر ضرورت استقرار صنایع تبدیلی و پیشرفته (های‌تک) و نیز برنامه‌ریزی برای رشد و ارتقاء سرمایه‌گذاری در منطقه آزاد انزلی گفت: لازم است از کریدور چین – اکتائو – کاسپین برای ترانزیت کالا به کشورهای اروپایی استفاده ای شایسته شود.

از سال ۹۲ تا ۹۸ ، ۸۵ هزار میلیارد تومان پروژه در مناطق آزاد کشور افتتاح شد که سهم دولت از پروژه های افتتاح شده طی سال های ۹۲ تا ۹۸ دو درصد بوده و ۹۸ درصد سرمایه گذاری ها در مناطق آزاد توسط بخش خصوصی صورت گرفته است.

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی مهندس سید مهدی نقوی عضو موظف هیئت مدیره سازمان در مراسم تکریم سرپرست و معارفه مدیرعامل سازمان با بیان اینکه در دوره تصدی به عنوان سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی،با تشکیل کارگروه رفع موانع تولید و پشتیبانی از واحدهای تولیدی صنعتی و […]

بازار خرید و فروش جواب تست کرونا داغ شده و گویا هر کسی بخواهد می‌تواند جواب تستش را با پول تغییر دهد.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی