روز: اردیبهشت ۱۹, ۱۴۰۰
ضرورت تغییر در رویکرد شهرداری

درک‌ عمومی از وظایف شهرداری، همواره عمدتا حول برخی از امور روزمره خدماتی از جمله رفت ‌و ‌ر‌وب خیابان‌ها و کوچه‌ها، نظارت بر ساخت و سازها، آسفالت و مواردی از این قبیل بوده است.

بازدید شهردار رشت از اجرای پروژه بازگشایی و احداث خیابان ۳۰ متری بلوار خرمشهر به کانال ژ۵

شهردار رشت از اجرای پروژه بازگشایی و احداث خیابان ۳۰ متری بلوار خرمشهر به کانال ژ۵ بازدید نمود.

امروز و فردا آسمان کدام مناطق کشور بارانی است؟

یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت.

ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری ۳روز دیگر آغاز می شود

براساس آخرین اعلام ستاد انتخابات کشور ثبت نام داوطلبین این انتخابات از روز سه شنبه مورخ ۲۱ اردیبهشت آغاز و تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ ۲۵ اردیبهشت به مدت ۵ روز ادامه می‌یابد.

شروع به کار ائتلاف کاسپین در رشت

حسین آب برین دبیر ائتلاف جریان کاسپین در رشت گفت با استعانت از خداوند منان و پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر پرشور کردن انتخابات و انتخاب افراد اصلح، ائتلاف کاسپین با محوریت هویتی – مذهبی اقدام به ارائه لیست به شهروندان غیور رشتی خواهد کرد.

تشریح محدودیت های کرونایی تعطیلات عید فطر در گیلان

جانشین رئیس ستاد مدیریت کرونا گیلان با اشاره به اعمال ممنوعیت سفر در تعطیلات عید فطر، گفت: پلیس در مبادی ورودی استان حضور دارد و با خاطیان برخورد خواهد شد.

نفروختن بلیت سفر به کرونایی‌ها؛ تذکر پیامکی به قرنطینه‌شکنان

وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد که هیچ بیمار کرونایی نمی‌تواند با وسایل حمل‌ونقل عمومی سفر برود چون بلیتی به او فروخته نخواهد شد و بر اساس رصدهای صورت گرفته موبایلی آن‌ها عمدتا سفرهای درون‌شهری داشته‌اند نه برون‌شهری.

دیدار فرمانده دریابانی بندرانزلی با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی

سرهنگ خودخروج فرمانده دریابانی بندرانزلی و سروان موسوی فرماندهی دریابانی منطقه آزاد انزلی با مهندس علی اوسط اکبری مقدم رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان دیدار کردند.

ارزش صادرات و صادرات مجدد منطقه آزاد انزلی در سال ۹۹ از مرز ۱۸۸ میلیون دلار عبور کرد

مهندس علی اوسط اکبری مقدم، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان با بیان اینکه طی ۱۲ ماهه سال گذشته مجموع صادرات ناشی از تولید و صادرات مجدد منطقه آزاد انزلی به رقم ۱۸۸.۷ میلیون دلار بالغ شد اظهار داشت:در سال ۹۹ ارزش محصولات تولیدی صادر شده واحدهای صنعتی منطقه ۱۹.۸ میلیون دلار بود که بخش عمده آن مشتمل بر کالاهای سلولوزی و شیمیایی و تجهیزات صنعتی بوده است.

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت: حدود هشت هزار مترمربع فضای سبز رشت افزایش یافت

میزان توسعه و افزایش فضای سبز شهری رشت در طول سال گذشته ۷.۹۹۸ مترمربع بوده است.

وام مسکن پر سر و صدا به تاریخ پیوست

یک مقام مسئول از توقف ثبت نام ورودی جدید صندوق پس انداز مسکن یکم و صرفا اعطای تسهیلات به دارندگان این حساب که تاکنون وام نگرفته اند، خبر داد.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی