ماه: خرداد ۱۴۰۰

طبق قانون سازمان استخدامی کشور نیرویی که بصورت قراردادی در دستگاه یا ارگان یا سازمان دولتی مشغول به کار است و پست یا جایگاهی میگیرد با توجه به اون کدشناسه ای که برایش صادرشده است نمیتواند به هبچ عنوان در دستگاه یا ارگان یا سازمان دیگر کد شناسه جدید بگیرد و بصورت کارشناس مشغول به کارشود.

هشتمین جشنواره هنری هفت (بزرگترین جشنواره هنرجویی بخش خصوصی کشور) این روزها در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان صومعه سرا و پلاتو آموزشگاه سینمایی هفت در حال برگزاری است.

رییس تیم مذاکره کننده ایران، پس از نشست کمیسیون مشترک برجام گفت: همه هیأت‌ها اذعان داشتند که پیشرفت نسبتا خوبی صورت گرفته و همه بر جدیت خود برای ادامه مسیر و رسیدن به یک توافق تأکید داشتند، ولی همه این را قبول دارند که برخی مسائل کلیدی است که باید توسط مراجع تصمیم گیری در کشورها مورد تصمیم گیری واقع شود.

وقتی موتور هواپیمای آموزشی دچار مشکل شد، خلبان تصمیم به فرود اضطراری در بیابان‌های خراسان‌شمالی گرفت اما این فرود موفقیت‌آمیز نبود و حادثه تلخی رقم خورد.

نرخ سکه و طلا در بازار رشت(۳۱ خرداد)

سکه و طلا امروز در بازار رشت گران شد.

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: براساس مصوبه ستاد مبارزه با کرونا همه خانم‌هایی که بالای ۳۵ سال سن دارند، خودسرپرست هستند و با خانواده زندگی نمی‌کنند، می‌توانند از تسهیلات اجاره استفاده کنند.

در پنجمین دور از افتتاح پروژه های مناطق آزاد به فرمان دکتر حسن روحانی رییس جمهور،عملیات ساخت مجموعه پارک ابی و شهربازی سرپوشیده این منطقه آغاز می شود.

ه مناسبت دهه کرامت از ۴ اثر فرهنگی توسط سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت رونمایی شد.

تیم فوتبال پرسپولیس که چهار دوره متوالی در لیگ برتر عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داده است، با پیروزی بر تراکتور در سوپرجام فوتبال ایران برای چهارمین بار قهرمان این دیدار شد.

مدیر اجرایی پروژه واکسن “کووایران برکت” با بیان این‌که تزریق دوز اول واکسن کوو ایران برکت به ۲۰ هزار داوطلب فاز سوم انجام شده، گفت: در طول مطالعه حدود ۲۸ بار با هر داوطلب تماس گرفته خواهد شد و پیگیری داوطلبان تا یکسال ادامه پیدا می‌کند.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز تکمیل فرم خوداظهاری داوطلبان کنکور به ویروس کرونا از ۳۰ خرداد خبر داد و گفت: این داطلبان به طور جداگانه آزمون خود را خواهند داد.

تهوع صبحگاهی احساس بدی است که به دلایل مختلف سراغ ما می آید که در این مطلب با آن ها آشنا می شوید

رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری به پایان رسید و با مشخص شدن نتایج انتخابات ۱۴۰۰، سید ابراهیم رئیسی به عنوان رئیس دولت سیزدهم شناخته شد. حالا رئیسی مانده و وعده‌هایی که در جریان تبلیغات انتخاباتی خود مطرح کرد.

نرخ سکه و طلا در بازار رشت(۳۰ خرداد)

سکه و طلا امروز در بازار رشت ارزان شد.

نتایج انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم شنبه ۲۹ خرداد اعلام شد و حالا همه منتظر استقرار دولت آینده هستند.

رییس شبکه بهداشت وزارت بهداشت با اشاره به ادامه روند واکسیناسیون کرونا در گروه‌های سنی بالای ۷۰ سال تاکید کرد: تمام افرادی که منتظر دریافت دُز اول یا دوم واکسن کرونا هستند، پیامک دریافت خواهند کرد؛ بنابراین افراد پیش از دریافت پیامک به مراکز بهداشتی که کار تزریق واکسن را انجام می‌دهند، مراجعه نکنند.

جوان ۲۵ساله که در جریان درگیری در پارکی در شهر کرمان، نوجوان ۱۴ساله‌ای را به قتل رسانده بود در کمتر از ۲۴ساعت پس از جنایت دستگیر شد.

وزیر علوم تحقیقات و فناوری جزئیات واکسیناسیون دانشجویان را تشریح کرد و گفت: واکسیناسیون به صورت مرحله ای از مردادماه با واکسیناسیون دانشجویان تحصیلات تکمیلی آغاز می شود.

روسای جمهور چند درصد آرا واجدین شرایط را کسب کردند؟

اسکوچیچ یک سال و اندی قبل حاضر بود با هر مبلغی سرمربی تیم ملی شود؛ حتی شاید او بدون قرارداد هم قبول می‌کرد روی نیمکت تیم ملی ایران بنشیند!

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی