شما اینجا هستید
اخبار اصلی » رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان پیگیر مصوبات سفر مقام عالی وزارت بهداشت در استان شد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ( وب دا)، دکتر ارسلان سالاری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان جهت پیگیری مصوبات سفر هفته گذشته دکتر سعید نمکی – مقام عالی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و هیئت همراه به گیلان در جریان سفری یک‌روزه با تعدادی از معاونین وزیر و مدیران کل وزارت بهداشت دیدار و رایزنی کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در جریان حضور در وزارتخانه بهداشت و درمان با دکتر سید کامل تقوی نژاد، معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی وزارت خانه دیدار و گفت‌وگو کرد.

دکتر سالاری در دیدار با دکتر تقوی نژاد، معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مهندس ساکی، مدیرکل دفتر منابع توسعه فیزیکی و امور عمرانی وزارت بهداشت ، پیگیر تخصیص اعتبار جهت تقویت و بهسازی زیرساخت‌های بهداشت و درمان گیلان شد.

همچنین پیگیری تأمین و تخصیص اعتبار جهت ازسرگیری احداث، ساخت و تکمیل پروژه‌های عمرانی و فنی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از دیگر محورهایی بود که رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان در ملاقات با معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی وزیر بهداشت مطالبه کرد.

دکتر سالاری همچنین با دکتر سیما سادات لاری، معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دیدار کرد و پیگیر مصوبات سفیر مقام عالی وزارت در این حوزه شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این دیدار ،  با تقدیر از مجموعه وزارت خانه بهداشت و درمان و همچنین سازمان برنامه‌وبودجه در خصوص تأمین و توسعه زیرساخت‌های فرهنگی و دانشجویی در علوم پزشکی استان، پیگیر تخصیص اعتبار  جهت تجهیز خوابگاه‌ها و فضاهای ورزشی در این دانشگاه شد.

دکتر سالاری همچنین در ادامه پیگیری مصوبات سفر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین هیئت همراه به گیلان، با دکتر جعفر صادق تبریزی، رئیس مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت، درمان و آموزش نیز دیدار و گفت‌وگو کرد و خواستار تخصیص اعتبارات به‌ویژه در بخش «پزشکان خانواده شهری» شد.

دیدار با دکتر کامبیز نوروزی، مدیرکل منابع انسانی وزارت خانه بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از دیگر برنامه‌های حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این وزارت خانه بود.

دکتر سالاری در این دیدار ، پیگیر مجوزهای استخدامی جدید در دانشگاه علوم پزشکی گیلان شد

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی