شما اینجا هستید
مديريت شهري » اجرای پروژه های طرح میثاق شور و شوق در شهر رشت ایجاد کرده است

حسن کریمی کرنق روز پنجشنبه ۲ آذر ۱۴۰۲ با قدردانی از تلاش مدیران شهرداری به ویژه شهردار رشت اظهار کرد: موضوع پسماند دارای پیشرفت بیش از ۸۰ درصدی است و مردم آن را لمس می کنند.
وی به اجرای پروژه های عمرانی در قالب طرح میثاق در شهر رشت اشاره کرد و افزود: اجرای پروژه های مختلف طرح میثاق شور و شوقی در شهر ایجاد کرده و رشت تبدیل به کارگاه عمرانی شده است.

رئیس کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی رشت با بیان اینکه آسفالت معابر و خیابان های شهر توسط مدیران شهرداری قابل تقدیر است، تصریح کرد: رضایتمندی در بین شهروندان وجود دارد.

کریمی کرنق به احداث سرویس های بهداشتی توسط مدیران مناطق شهری اشاره کرد و گفت: احداث سرویس بهداشتی در برخی مناطق به اتمام رسیده و مابقی در حال انجام است.

وی، خواستار پیشی بینی خرید مخزن زباله در لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ شهرداری رشت شد و بیان کرد: موضوع تفکیک زباله از مبدا حائز اهمیت است و با وجود فعالیت پیمانکاران در این زمینه در برخی مواقع نارضایتی هایی وجود دارد.

رئیس کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی رشت با اشاره به پردازش پسماند در شرکت کود آلی گیلان، اظهار کرد: می طلبد راه اندازی سکوی پردازش سوم و چهارم شرکت کود آلی پیگیری شود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی