نویسنده: caspinews
خبر مهم وزیر صنعت برای بازار خودرو/ این خودروها به زودی وارد بازار می‌شود

وزیر صمت امروز گفت: باید به سمت تولید خودروهای هوشمند در کشور حرکت کنیم بنابراین از امروز به مردم از تولید خودروهای هوشمند خبر می‌دهم.

پلمب دندانپزشکی غیرمجاز در رشت

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی گیلان از پلمب و جلوگیری از ادامه فعالیت یک واحد پزشکی غیرمجاز در شهرستان رشت خبر داد.

توصیه سازمان سنجش به متقاضیان ثبت نام در کنکور

معاون آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور گفت: برای ثبت‌نام نوبت اول آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ نیازی به مراجعه به سامانه آموزش و پرورش برای دریافت سوابق تحصیلی نیست.

مدیر پژوهش معاونت آموزشی سازمان نظام پزشکی در خصوص گسترش پزشک‌نماها در سایه بازدارنده نبودن مجازات‌های مداخله‌گران امور درمانی هشدار داد.

افزایش حقوق بازنشستگان قابل اجرا نیست

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در واکنش به به مصوبه مجلس برای افزایش حقوق بازنشستگان گفت: باید منابع آن را هم مشخص کنید.

قیمت طلا ترمز برید/ قیمت‌ها به ۶ ماه قبل بازگشت

قیمت طی ۲۴ ساعت گذشته در بازار جهانی با رشد قابل توجهی روبه‌رو شد.

سقف معافیت مالیاتی کارکنان، کارمندان و اصناف تغییر کرد

رییس سازمان امور مالیاتی کشور از افزایش سقف معافیت مالیاتی کارکنان، کارمندان و اصناف و مشاغل خبر داد.​​​​​​​

روزنامه همشهری: دولت درسال آینده درآمد نفتی اش کم می شود، برای جبرانش ،مالیاتها را ۵۰درصد بالا برده

انتشار یک سند اولیه 45صفحه‌ای از لایحه بودجه سال آینده کافی بود که انتقادها به شیوه بودجه‌ریزی دولت و البته منابع پیش‌بینی شده افزایش یابد.

معاون حقوقی رئیس‌جمهوری گفت: تجمعات را نباید یک امر تشریفاتی ببینیم، تجمعات برای کشور یک فرصت و در راستای مردمی‌سازی امور کشور است. تاکید داریم که برای تجمعات سیاسی باید مجوز گرفته شود.

تورم سالانه (نقطه به نقطه) در استان‌ها از ۳۰ تا ۵۰ درصد متغیر است.

جزئیات ایرادات شورای نگهبان به لایحه عفاف و حجاب / مواد متعدد لایحه «مغایر با موازین شرع و قانون اساسی» شناخته شد

هادی طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان در نشست خبری، نظرات شورای نگهبان در خصوص مصوبات مجلس شورای اسلامی و اساسنامه‌های دولت را تشریح کرد که بر طبق آن مواد متعدد لایحه «مغایر با موازین شرع و قانون اساسی» شناخته شد.

پلیس فتا درباره پیام دریافت ۳۲ گیگ اینترنت رایگان در برنامه شاد هشدار داد.

نماهای ساختمانی غیر ایمن و دارای اغتشاش بصری پایان کار نمی‌گیرند / ایجاد نقشه جامع نمای ساختمان، در نوسازی های شهری رشت

در نهمین جلسه کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر رشت، بر ایجاد ضوابط مربوط به ایمنی ساختمان و لزوم قرارگیری تخلفات نمای ساختمان ذیل مفاد ماده ۱۰۰ شهرداری های کشور تاکید شد.

هرس درختان با هدف جلوگیری از آسیب به جان و مال شهروندان/ پارک ۴۵۰ هکتاری لاکان به منظور اسکان گردشگران نوروزی آماده سازی شود

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه هرس درختان سطح شهر توسط شهرداری در دست انجام است گفت: این مهم با هدف جلوگیری از آسیب به جان و مال شهروندان در دست انجام است .

همایش ملی حقوق شهری و شهرسازی در بهمن ماه سال جاری با همکاری سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور، دانشکده حقوق و علوم اجتماعی و همچنین شهرداری های کلانشهرهای کشور برگزار می شود.

گزارش تصویری/مسابقات قهرمانی کاراته سبک های آزاد گیلان

گزارش تصویری/مسابقات قهرمانی کاراته سبک های آزاد گیلان عکاس:سعید ابراهیم خانی

روکش آسفالت خیابان های مسکن مهر رشت در راستای اجرای نهضت آسفالت طرح میثاق در حال انجام است.

جنس فقر در ایران تغییر کرد/اقتصادانان: غالب فقرا شاغل و تحصیل کرده اند

اقتصاددانان امروز هشدار می‌دهند که غالب فقرا تغییر کرده است آن‌ها معتقدند که برخلاف گذشته امروز شاهد گسترش فقر در میان افراد تحصیل کرده نیز هستیم.

ثبت نام خودروهای برقی وارداتی به زودی آغاز می شود

معاون وزیر صمت با بیان اینکه وزارت صمت برنامه مناسبی برای واردات خودرو دارد، گفت: پیش ثبت‌نام خودروهای برقی به‌زودی در سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی آغاز می شود.

وعده قبولی رشته پزشکی در دانشگاه با ۴۰۰ میلیون/ جزئیات

رییس سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز ثبت نام نوبت اول کنکور ۱۴۰۳ از امروز خبر داد و گفت: کنکور ۱۴۰۳ با تغییراتی نسبت به گذشته برگزار می‌شود.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی