دسته: سیاسی
ثبت نام محمود احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری+ عکس

محمود احمدی نژاد با حضور ۲۰۰ نفر از هوادارانش در وزارت کشور، در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.

ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری ۳روز دیگر آغاز می شود

براساس آخرین اعلام ستاد انتخابات کشور ثبت نام داوطلبین این انتخابات از روز سه شنبه مورخ ۲۱ اردیبهشت آغاز و تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ ۲۵ اردیبهشت به مدت ۵ روز ادامه می‌یابد.

برخی اعضای شوراها تخلفات عمده دارند‌ | مردم از جلوگیری از این تخلفات حمایت می کنند

سخنگوی هیئت نظارت بر شوراهای اسلامی گیلان گفت: به‌دلیل عملکرد نامناسب برخی از اعضای شوراها در گیلان بیشترین افراد رد صلاحیت‌شده از اعضای شوراها هستند.

ردصلاحیت ۳۷۵ داوطلب انتخابات شوراهای شهر در گیلان

سخنگوی هیئت نظارت بر ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا گیلان گفت: مجموعاً ۳۷۵ داوطلب انتخابات شوراهای شهر در گیلان رد صلاحیت شده‌اند.

سفر نخست‌وزیر کره‌جنوبی پس از ۴۴ سال به ایران

چونگ سی کیون، نخست‌وزیر کره جنوبی در سفر سه‌روزه خود به ایران که اولین سفر یک نخست‌وزیر کره جنوبی در ۴۴ سال گذشته است با برخی از مقامات کشورمان دیدار و رایزنی خواهد کرد.

نامزدهای احتمالی انتخابات ریاست‌ جمهوری ۱۴۰۰ +اسامی

۹۱ نامزد احتمالی برای انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ آماده می‌شود.

تنها گزینه روی میز ایران درباره برجام

نشست کمیسیون مشترک برجام با حضور هیئت دیپلماتیک جمهوری اسلامی ایران و کشورهای ۱+۴ شامل روسیه، چین، فرانسه، انگلیس و آلمان و با حضور معاون دبیرکل سرویس اقدامات خارجی اتحادیه‌ی اروپا به‌عنوان هماهنگ‌کننده‌ی این نشست، از روز سه‌شنبه‌ی هفته‌ی جاری در وین آغاز شده است.

دبیر ستاد انتخابات کشور از نهایی شدن ثبت نام ۵۱ هزار و ۲۲۰ داوطلب برای انتخابات ۲۸ خرداد شوراهای اسلامی شهر و روستا خبر داد.

برخی مدعی شده‌اند این محرمانگی به خواست چین بوده است، در‌حالی‌که مقامات ایران می‌گویند در شرایط تحریم و ادامه فشار حداکثری از سوی دولت آمریکا، تشریح محتوای توافق برای ایران هم مطلوب نیست.

ریحانه احمدی دهکاء دارای مدرک دکتری علوم سیاسی _ روابط بین الملل
مولف و مدرس دانشگاه
با حضور در محل فرمانداری آستانه اشرفیه، برای شرکت در ماراتن انتخابات میان دوره ای مجلس در حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر نام نویسی کرد.

کاظم نیکومنش نودهی با انتشار پستی نسبت به تبدیل وضعیت کارکنان شهرداری ها واکنش نشان داد.

ادامه روند خبرهای عجیب و غریب از شورای شهر سنگر

در حالیکه طی چهار سال گذشته اخبار ضد و نقیض از فحاشی، هتاکی و حتی درگیری فیزیکی از شورای شهر سنگر کم نشنیدیم، این بار شنیده می شود بعد از شکایت های فراوان از همدیگر و محکومیت به زندان و شلاق و جریمه نقدی و غیره، حکم انفصال از خدمت دو تن از این اعضای شورا نیز مورد تایید مقام قضایی قرار گرفته است.

ثبت نام علی رنجبر برای انتخابات شورای اسلامی شهر رشت

علی رنجبر با حضور در فرمانداری رشت برای انتخابات شورای اسلامی شهر رشت ثبت نام کرد.

نام نویسی یک هزار و ۶۰۰ داوطلب انتخابات شورا‌ی شهر گیلان

یک هزار و ۶۰۰ نفر برای حضور در ششمین دوره انتخابات شورا‌ی شهر گیلان ثبت نام کردند.

چرا ایران «بازگشت گام‌به‌گام به برجام» را نمی‌پذیرد

هیچ طرحی که با سیاست اعلام‌شده نظام انطباق نداشته باشد، مبنای تعامل ایران قرار نخواهد گرفت و آمریکا هم صرفاً می‌تواند روی طرحی حساب باز کند که با شروط ذکرشده رهبری انقلاب منطبق باشد.

ثبت نام ۱۰۹ داوطلب انتخابات شوراهای اسلامی شهر در شهرستان رشت تا پایان روز پنجم

فرماندار رشت از ثبت نام ۱۰۹ داوطلب انتخابات شوراهای اسلامی شهر تا پایان پنجمین روز ثبت نام داوطلبین در این شهرستان خبر داد.

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره هشت خود، تأکید کرد: داوطلبان شوراها در صورت ثبت نام الکترونیک نیازی به مراجعه حضوری به فرمانداری ندارند.

وزارت خارجه آمریکا در بیانیه‌ای از تحریم دو مقام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران خبر داده است.

بیش از سی سازمان آمریکایی در نامه‌ای به رئیس‌جمهور این کشور با یادآوری اینکه آمریکا توافق هسته‌ای را نقض کرده از واشنگتن خواسته‌اند دست‌کم همزمان با ایران به برجام برگردد.

آنچه این چند روز گذشته حتی بیش از این شوی بزرگ تبلیغات انتخاباتی، احمدی‌نژاد را به صدر اخبار کشانده، نه یک خبر معمول و مرسوم انتخاباتی درباره خیل مشتاقان یک کاندیدای باالقوه، بلکه به‌مراتب جنایی‌تر و مرموزتر از آن، خبری است که مدعی «ترور احمدی‌نژاد» است.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی