دسته: حوادث
پلیس، زهر «مارهای طلایی» را کشید

زوج جوانی که چون مارهایی طلایی در سایت «دیوار» لانه کرده بودند و با ترفندی خاص طلاهای فروشندگان را به یغما می بردند، با تلاش نیروهای عملیات ویژه پلیس دستگیر شدند و راز کلاهبرداری های سریالی را فاش کردند.

زن عصبانی شوهرش را در خیابان تیرباران کرد

یک مرد، امروز نهم مردادماه ۱۴۰۰ مقابل ساختمان شورای حل اختلاف شهرستان کرمانشاه هدف شلیک گلوله قرار گرفت و به بیمارستان انتقال یافت؛ حاضران، فرد شلیک کننده را همسر مرد معرفی کردند که با وی اختلاف خانوادگی داشته است.

شکایتی که با قتل پایان یافت

پسر جوان که از دوستش به‌خاطر خسارت زدن به خودرواش شکایت کرده بود وقتی با بی‌توجهی او رو‌به‌رو شد در یک درگیری وی را به قتل رساند.

گفتگو با پدری که دختر ۵ ساله اش را به قتل رساند!

شب بیست و پنجم تیرماه گذشته، حادثه ای تلخ اهالی شهرک نوید مشهد را در شوک فرو برد به گونه ای که ساکنان خیابان شقایق ۱۷ ناباورانه در جست وجوی علت و انگیزه قتل هولناک فرانک کوچولو به دست پدرش بودند اما هیچ کس از راز این جنایت تکان دهنده خبر نداشت تا این که حضور قاضی ویژه قتل عمد در محل، کنجکاوی ها را بیشتر کرد.

تصمیم هولناک زن و شوهر پس از مرگ پسر نوجوان

چند روز پس از سقوط مرگبار پسر ۱۷ساله در ارتفاعات قلعه ضحاک، پدر و نامادری‌اش در اقدامی هولناک به زندگی خود پایان دادند.

واکسن‌هایی که به نام «کرونا» جان می‌گیرند

مادرش روی تخت بیمارستان و در مبارزه با این ویروس شاخ‌دار کرونا دست وپنجه نرم می‌کرد اما او طاقت دیدن جسم ناتوان و رنجور مادر را نداشت، هزاران فکر و خیال منفی به سراغش می‌آمد که مبدا مادر را از دست بدهد، می‌خواست برای نجات او از مرگ کاری کند.

همدستی دختر ۱۶ ساله و مادرش در قتل پدر

وقتی جسد بی‌جان کوهنورد گمشده در نزدیکی کوه‌های زیاران در استان البرز پیدا شد، پزشکی قانونی علت مرگ او را خفگی اعلام کرد و این سرنخی بود برای کشف راز جنایتی خانوادگی.

توضیح پلیس درباره فیلم برخورد با سگ‌گردانی

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ درباره فیلم منتشر شده از رفتار یک سرباز در برخورد با یک پرونده سگ‌گردانی توضیحاتی ارائه داد.

راننده اتوبوس خبرنگاران مقصر شناخته شد

براساس نتیجه کارشناسی در حادثه اتوبوس خبرنگاران، راننده ۵۰ درصد مقصر شناخته شد.

قمه‌کشی دختر نوجوان در پارک؛ درگیری واقعی یا فیلمی ساختگی

انتشار فیلمی کوتاه از درگیری چند دختر نوجوان با یکدیگر که در ادامه به قمه کشی منجر می‌شود، بازتاب گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی داشته و پلیس تحقیقات خود را برای روشن‌شدن پشت پرده این فیلم آغاز کرده و به سرنخ‌هایی دست یافته است.

رازگشایی از یک جسد در سلفی زوج جوان

زوجی جوان روی تپه‌ای ایستادند تا سلفی بگیرند و بعد از آن تصویر را زوم کردند تا آن را با دقت ببیند اما درست در همان لحظه متوجه جسدی شدند که پشت سر آنها در پایین تپه افتاده بود.

توضیحات پلیس درباره انفجار پارک ملت

جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ نسبت به انفجار بامداد امروز در پارک ملت توضیحاتی ارائه داد.

واکنش دانشگاه علوم پزشکی به فوت دردناک مادر باردار ارومیه‌ای

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: فوت مادر باردار در ارومیه در صورت اثبات قصور پزشکی در نظریه پزشکی قانونی، با جدیت پیگیری می شود.

ماجرای برخورد زننده با داوطلب باردار کنکور

ویدئویی در فضای مجازی منتشر شده که یکی از داوطلبان کنکور رفتار زننده و عجیب مدیر حوزه آزمون را با خود که باردار نیز است، روایت می‌کند.

گلایه های تلخ خواهر و برادر بابک خرمدین؛ وکیل شان چه گفت؟

خواهر و برادر بابک خرمدین تا امروز در برابر ادعاهای کذب، طنزپراکنی و فحاشی‌ها تنها بوده‌اند.

جنایت به خاطر سوتفاهم در انتقال تماس تلفنی

بررسی لحظه به لحظه چگونگی وقوع یک جنایت، هنگام بازسازی صحنه قتل نشان داد که نزاع دسته جمعی به خاطر سوء تفاهم در انتقال تماس تلفنی (دایورت) رخ داده است.

مردی که در پی شکست عشقی و ازدواج دختر مورد علاقه‌اش، خانه او را پیدا کرده و وی را مورد آزار و اذیت قرار داده است، به اعدام محکوم شد.

دوست خانوادگی، عامل قتل‌ یک خانواده در کرج

بازجویی از زن و شوهری که به اتهام دست داشتن در قتل زوجی جوان همراه دختر ۵ساله‌شان در شهرک اوج کرج دستگیر شده‌اند نشان می‌دهد که مرد جوان به‌دلیل اختلافات مالی، دوستش و همسر و دختر او را به قتل رسانده است.

پلیس در تعقیب عامل قتل‌عام خانوادگی

کارآگاهان جنایی در تلاش برای یافتن ردی از مردی مسلح هستند که سه عضو یک خانواده را با شلیک گلوله از پا درآورده است.

اسامی مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس خبرنگاران که امروز در شهرستان نقده رخ داد اعلام شد.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی