دسته: حوادث
زن جوان: رئیس شرکتم به من وعده ازدواج داد اما بعدا برای فرار از قولش مرا ربود، شکنجه کرد،فیلم مستهجن گرفت و …

روز گذشته زن جوانی به شعبه هفتم دادسرای امور جنایی تهران رفت و از مدیر شرکت بازرگانی شکایت کرد.

ایران نوشت: شامگاه سوم شهریور امسال زن جوانی با مراجعه به پلیس از گم شدن پسر ۴ ساله‌اش به نام کوشا در کوی ملت اهواز خبر داد او گفت: من چند سال قبل از همسرم جدا شدم اما حضانت پسرم با من بود. حدود ساعت ۹ شب پسرم را به خانه پدربزرگش بردم و او […]

19 اسفند سال ۱۴۰۰ کادر درمانی بیمارستانی در ملارد جراحت مشکوک مردی 40 ساله به نام محمود را گزارش دادند.

اواسط خرداد ماه جاری، «تبسم»؛ دختری ۱۵ ساله برای ثبت نام در آموزشگاه زبان در شهرستان محلات در حال گذر از خیابان بوده که ناگهان در کوچه‌ای خلوت یکی از سارقان موهای بلند او را از پشت سر می‌کشد تا بتواند گوشی او را سرقت کند.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: افرادی که در قالب یک مؤسسه زیبایی غیرمجاز به تعدادی از بانوان تجاوز کرده بودند، صبح امروز در زندان بندرعباس به دار مجازات آویخته شدند.

سه سال آزار زن جوان و تهیه فیلم سیاه از او

ایران نوشت: فروردین ماه امسال زن جوانی به نام شبنم همراه همسرش به پلیس آگاهی رفت و از یک مرد شیطان‌صفت شکایت کرد. شبنم ۲۷ ساله در تشریح ماجرا گفت: ۳ سال قبل در حالی که من و شوهرم وضع مالی خوبی نداشتیم در فضای مجازی به دنبال پیدا کردن شغلی مناسب بودم که در […]

دومینوی فوت ناشی از مصرف مشروبات الکلی در کشور با مرگ ۲ جوان رامسری به مازندران رسید.

«ایران» نوشت: آخرین روزهای سال گذشته بود، ساعت ۴ بعد از ظهر زن جوان به نام ساناز سوار بر خودرویش در شرق تهران در حال رانندگی بود و در اتوبان همت وقتی وارد ورودی پارک فدک شد ناگهان مرد جوانی جلوی راهش را گرفت.   ساناز از ترس اینکه مرد جوان را زیر نگیرد پا […]

قتل مادر توسط جوان ۲۲ ساله با ۴۴ ضربه چاقو

جوان ۲۲ ساله‌ای که مادرش را به طرز دلخراشی به قتل رسانده بود در حالی چند ساعت بعد از وقوع جنایت به وحشت‌آفرینی و چاقوکشی پرداخت که برای اطمینان از قتل مادرش به صحنه جرم بازگشته بود.

«رفیق‌کشی» با بنزین/ پولش را خواست، ناراحت شدم!

متهم گفت: احمد با من تماس گرفت و پولش را خواست. من از برخورد او ناراحت شدم و گفتم ۲ ماه دیگر پول را به او برمی‌گردانم، اما او که عصبانی شده بود شروع به فحاشی کرد و تلفنی مرا تهدید کرد و خواست در پاکدشت با هم قرار بگذاریم.

قتل پزشک متخصص و همسرش در تهران

۱۱ مرد با طراحی نقشه یک جنایت، دکتر رضا ضیایی و همسرشان مینو صابری را به قتلگاه مدنظرشان کشانده و با شلیک دو گلوله در منطقه سعادت آباد تهران به قتل رساندند. دکتر دکتر رضا ضیائی نصرآبادی از متخصصان گوش و حلق و بینی بیمارستان عرفان تهران بود.

حادثه مرگبار سقوط خودرو به رودخانه در پیربازار

در تصادف تلخ و سقوط خودروی سواری آردی در نیمه شب گذشته در رودخانه پیربازار منجر به مرگ راننده خودرو شد.

عاملان قتل عام خانوادگی در رشت به چوبه دار نزدیک شدند

با تأیید حکم پسر دانشجو که برای رسیدن به ارثیه خانوادگی نقشه قتل عام اعضای خانواده‌اش را کشیده بود، شمارش معکوس برای قصاص او و همدستش آغاز شده است.

ماجرای دختری با ۲۰میلیون پول توجیبی!

مرد ۵۶ ساله داروساز که در زمینه دارویی کشور فعالیت دارد ضمن اعلام شکایت از دخترش به دلیل توهین و فحاشی و تخریب خودرو، درباره این ماجرا به کارشناس اجتماعی کلانتری گفت: یکی از دخترانم را برای ادامه تحصیل به کشور‌های اروپایی فرستادم که پیشرفت کرد و در امور تحصیلی و شغلی موفق شد، اما «ژینوس» دختر دیگرم را حدود ۶ سال قبل راهی هندوستان کردم.

گروگان‌های خاش آزاد شدند؛ شهادت مامور فراجا به ازای آزادی دو زن

مرکز اطلاع رسانی معاونت فرهنگی اجتماعی فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان از رهایی گروگان‌ها از چنگ اشرار در شهرستان خاش و شهادت مامور پلیس خبر داد.

قتل شوهر نگون بخت کوچصفهانی به خاطر یک عشق قدیمی

در جنایت تلخی موتورسوار نقابداری با ضربه‌های چاقو، جان مرد بی‌گناهی را گرفت تا به خواسته پلیدش برسد. در حالی دوربین‌های مداربسته راز وی را فاش کردند که همدست او در طراحی این نقشه شوم مدعی شد از این جنایت وحشتناک بی‌اطلاع بوده است.

آتش زدن برادر با بنزین در محل کارش

مرد جوان در یک درگیری هولناک با برادرش ناگهان روی او بنزین ریخت و او را آتش زد اما اولیای دم او را بخشیدند و به زندان محکوم شد، با این حال او از زندان هم گریخت.

کیفرخواست متهمان پرونده شهید الداغی صادر شد

رئیس کل دادگستری استان خراسان رضوی از صدور کیفرخواست پرونده شهادت شهید حمیدرضا الداغی خبر داد.

سرنوشت تلخ دختر ۱۷ ساله در اتاق عمل یک بیمارستان

دختر ۱۷ ساله که برای اقدامات درمانی از آمل به تهران آمده بود براثر آنژیوگرافی به کام مرگ فرو رفت.

اعدام دو نفر به اتهام توهین به اسلام و قرآن سوزی

قوه قضاییه اعلام کرد: دو مجرم اسلام‌ستیز و هتاک به مقدساتِ مسلمانان جهان و ارزش‌های فرهنگی و اعتقادی مردم ایران، که از طریق فعالیت گسترده در فضای مجازی اقدام به توهین به دین مبین اسلام، شخصیت پیامبر اکرم (ص) و ائمه اطهار علیهم السلام و نشر عمومی این توهین‌ها می‌کردند، به دلیل ارتکاب جرایم علنی نظیر سب‌النبی، اهانت و اتهام به مادر پیامبر اکرم (ص)، استخفاف قرآن به وسیله سوزاندن و توهین به مقدسات، به دار مجازات آویخته شدند.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی