دسته: حوادث
برادرکشی به خاطر تسهیلات ساخت مسکن

اختلاف دو برادر بر سر دریافت تسهیلات ساخت مسکن منجر به قتل یکی از آنها شد.

حمله مرگبار با قمه به یک شیرخوارگاه

جوانی ۱۸ ساله با قمه که بی شباهت به شمشیر سامورایی نبود به یک شیرخوارگاه در برزیل حمله کرد.

عامل آزار و اذیت پسر بچه طرفدار استقلال دستگیر شد

فردی که کودک هوادار استقلال را در یکی از بخش‌های سبزوار مورد اذیت و آزار قرار داده بود، بازداشت شد.

ماجرای تکان‌دهنده قصابی که به یک زن تجاوز کرد و بعد جنازه‌اش را چرخ کرد

در این گزارش پرونده قتل و تجاوز به زن جوان توسط مرد قصاب را بازخوانی می کنیم.

رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور اعلام کرد یک فرد مبتلا به کرونای انگلیسی در این شهرستان ۶۷ نفر از کارکنان یک شرکت صنعتی را گرفتار این بیماری کرد.

چند روز پس از حمله خونین زورگیران به بازیکن تیم فوتبال پدیده، پلیس از تحقیقات ویژه برای شناسایی و دستگیری سارقان خبر داد.

پرونده های جنایی تعطیلات نوروزی در حالی با دستگیری عاملان این جنایت ها به پایان رسید که یکی از قتل های هولناک در آخرین روزهای سال گذشته رخ داد.

کودک‌آزاری در مهد کودک

همزمان با انتشار فیلم کودک آزاری در یک مهد کودک در کارولینای جنوبی امریکا مسئولان این مهد دستگیر شدند.

سرنوشت مبهم کودکی که پدرش تصمیم به قتل او گرفت

«برای اینکه زندگی جدیدم از هم نپاشد دختر ۸ساله‌ام را به قتل رساندم و جسدش را در بیابان رها کردم»؛ این اعترافات هولناک پدری است که می‌گوید دخترش را با آبمیوه مسموم بیهوش کرده و پیکر نیمه‌جانش را در بیابان رها کرده است. اما تاکنون اثری از کودک به‌دست نیامده و تیم جنایی با یک معما روبه‌رو شده‌است.

پسر معتاد که به اتهام قتل مادرش محاکمه شده بود، با رأی قضات به ۸ سال زندان محکوم شد.

صاحب سایت‌های قمار و شرط‌بندی که همزمان با فریب هزاران جوان در سایت‌های قمار به قاچاق دختران و فساد اخلاقی شهره بود، از ترکیه به ایران مسترد شد. این می‌تواند آغازی بر پایان قماربازان اینستاگرامی باشد.

نماینده دادستان در پایان قرائت کیفرخواست پرونده متهم رپر معروف گفت: با توجه به انگیزه متهم به دلیل انتقام‌جویی و علم و اطلاع کامل وی از بیماری ناپدری، ارتکاب قتل عمدی محرز شده و اولیای دم تقاضای قصاص متهم را دارند، لذا با توجه به درخواست اولیای دم صدور حکم قصاص را از دادگاه خواستارم.

شنیدن صداهای عجیب در روستای عباس‌آباد شهرستان دره‌شهر که منشع مشخصی نیز ندارند، رعب و وحشت را در دل مردم برانگیخته و آن‌ها را کلافه کرده است

فرمانده انتظامی لاهیجان اظهار داشت: شب گذشته جوانی ۳۳ ساله در حاشیه استخر لاهیجان با سلاح گرم اقدام به خودکشی کرد.

یک زن سالخورده برزیلی که قصد داشت دریافت واکسن کرونا را جشن بگیرد طی برگزاری مراسم در یک سانحه کشته شد.

دانیال پسربچه ۹ ساله روز گذشته پس از ۹ ماه بی‌خبری در حالی در روستاهای سبزوار پیدا شد که به دلیل ضرب و شتم و خشونت از سوی پدر شرایط جسمی بسیار ناگواری داشت و به گفته دایی‌اش فقط از او دو چشم می‌دیدم و یک قلب که می‌زند.

۲ سرقت مسلحانه طلافروشی در سمنان و شاهرود

دو سرقت مسلحانه از طلافروشی در شهرهای شاهرود و سمنان به وقوع پیوست که تلاش برای شناسایی و دستگیری سارقان همچنان ادامه دارد.

«مقتول ۱۴میلیون تومان پول به من قرض داد اما وقتی دیدم نمی‌توانم بدهی‌ام را بپردازم، ‌جانش را گرفتم.»

پسری که سال‌ها در کشور آلمان تحصیل کرده بود پس از بازگشت به تهران در بیمارستان روانی بستری شده و پس از ترخیص، در درگیری مادرش را به قتل رساند.

داماد روس در پی اختلاف نظر ۲ نفر از مدعوانش در شب عروسی خود به ضرب گلوله از پای درآمد و شمار دیگری از مهمانان نیز از جشن راهی بیمارستان شدند.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی