دسته: اجتماعی
فروشگاه هایپرجان لاهیجان پلمب شد

فروشگاه هایپرجان لاهیجان به خاطر کم حجابی مشتریان پلمب شد.

ایسنا نوشت: رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پایتخت از کشف پرونده و دستگیری مجرمان سایبری که با ترفند خرید و فروش ارز دیجیتال از تعدادی از شهروندان کلاهبرداری کرده بودند خبر داد. سرهنگ داود معظمی گودرزی در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: درپی مراجعه یکی از شهروندان به پلیس فتا و اعلام […]

دهمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور هم‌زمان در سراسر کشور برگزار شد و نتایج اولیه آزمون دهه دوم تیر اعلام می گردد.

ناترازی شدید صندوق های بازنشستگی

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: صندوق‌های بازنشستگی ناترازی‌های شدیدی دارند و منابع و مصارف آن‌ها با هم سازگاری نداشته و دچار کسری هستند؛ اصلاحات سنجه‌ای می‌تواند به افزایش منابع صندوق‌های بازنشستگی کمک کند.

تنها ایرانی حاضر در لیگ جزیره بنابر دلایل فنی ترجیح داد به اردوی تیم ملی اضافه نشود.

ایسنا نوشت: معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست بر همکاری این سازمان با شهرداری کلانشهرها و سایر ارگان‌های اجرایی در راستای حفظ محیط زیست تاکید کرد.   در آستانه هفته محیط زیست، چهل و یکمین نشست کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران در شیراز برگزار شد.   ایرج حشمتی […]

در پی بروز یک تنش و برخورد فیزیکی میان اعضای تیم حفاظت حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی با آقای امین مهرآور خبرنگار ایلنا، یادگار امام در نامه ای به وی، ضمن دلجویی و عذرخواهی از این خبرنگار، گفت: این اتفاق یک درس را برای همه ما به همراه دارد. و آن نقش بی بدیل افکارعمومی و فضای رسانه ای در کنترل اشکالات و تقصیرها و قصورهاست.

وزیر کار گفت: دولت به منظور مدیریت بازار و کمک به معیشت مردم طرح کالابرگ الکترونیکی را مجدداً اجرا می‌کند.

سخنگوی انجمن سینماداران روز‌های تعطیلی سینما‌ها را در هفته آینده اعلام کرد.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر رشت خبر داد؛ تدوین برنامه راهبردی عملیاتی شهر و شهرداری رشت

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر رشت از تدوین برنامه راهبردی عملیاتی شهر و شهرداری رشت با مشارکت دانشگاه گیلان خبر داد.

واکنش شورای ائتلاف نیروهای انقلاب درباره لایحه عفاف و حجاب در حساب توئیتری شورا منتشر شد.

جلسه مشترک شهردار رشت با مدیرکل تامین اجتماعی گیلان

شهردار رشت با مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان دیدار کرد و در جلسه‌ای که به همین مناسبت برگزار شد دو طرف بر تقویت ارتباطات دوجانبه تاکید کردند.

تست پروازی هواپیمای ترابری سیمرغ با موفقیت انجام شد

هواپیمای ترابری سیمرغ، ساخته متخصصان سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع با موفقیت تست پروازی خود را پشت سر گذاشت.

سید شمس شفیعی در کمیسیون بودجه مطرح کرد: حمایت همه جانبه مجموعه مدیریت شهری از تیم‌های سپیدرود و داماش

هشتاد و هفتمین جلسه کمیسیون برنامه، بودجه و حقوقی شورا با حضور اعضای کمیسیون و مدیران شهرداری برگزار گردید.

سیدحسین رضویان در نشست میزبانی کشوری رشت از شهرهای خلاق ایران گفت: با وجود اینکه موافق برگزاری چنین رویدادهایی هستم اما پرداخت گلخانه‌ای و همایشی به فرصت‌های توسعه شهر منجر شده تا از عنوان دهان پرکن شهر خلاق، انتفاعی برای رشت به وجود نیاید.

خسارت مربوط به کسر قیمت خودرو نیز نوعی خسارت مالی محسوب می‌شود.

نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲ اعلام شد

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج اولیه آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۲ دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی خبر داد.

این طرح با حضور نمایندگانی از شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت نظام در کمیسیون اجتماعی مجلس در حال چکش کاری است تا ایراد اصلی وارده به آن رفع شود و تنها در این صورت است که می تواند مراحل قانونگذاری را طی و تبدیل به قانون قابل اجرا شود.

روند شناسایی خانه های خالی سرعت می گیرد/ معرفی ۵۶۰ هزار واحد خالی به سازمان مالیاتی

مشاور وزیر راه و شهرسازی در حوزه مسکن با بیان اینکه بزرگ مالکان در اولویت شناسایی خانه‌های خالی هستند، گفت: روند شناسایی خانه‌های خالی سرعت بیشتری می‌گیرد و تا کنون ۵۶۰ هزار واحد مسکونی خالی به سازمان امور مالیاتی معرفی شده است.

نتایج آزمون کارشناسی ارشد قبل از ۱۰ خرداد اعلام می شود

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه نتایج آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ آماده است و قطعا تا قبل از تاریخ ۱۰ خرداد اعلام می‌شود، گفت: نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش نیز آماده است پس از مشخص شدن یک سری فاکتورها، این نتایج را اعلام خواهیم کرد.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی