دسته: انتخاب سردبیر
نوبت واکسن کرونا باطل نمی‌شود

سخنگوی سازمان غذا و دارو با بیان این‌که نوبت واکسیناسیون هیچ‌یک از گروه‌های سنی و شغلی اعلام شده نمی‌سوزد، از توزیع واکسن‌های واردشده از طریق بخش خصوصی توسط وزارت بهداشت و کنترل کیفی این واکسن‌ها در آزمایشگاه مرجع سازمان غذا و دارو خبر داد.

نامه آذری جهرمی به رئیسی و قالیباف درمورد طرح «صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی»

محمدجواد آذری جهرمی در نامه ای به رئیس مجلس و رئیس جمهور آینده به جزئیات کامل اشکالات طرح «صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی»، به صورت مشخص هشدار داده است.

۴ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های گیلان بستری هستند/سایه سیاه کرونا بر سر گیلان ادامه دارد

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از افزایش تعداد بستری‌های کرونایی در این استان خبر داد.

روزانه ۷۰۰ خودرو در مبادی ورودی گیلان اعمال قانون می شوند

رئیس پلیس راهور گیلان با اشاره به حجم بالای ورود مسافر به حوزه استحفاظی استان، گفت: از ابتدای اجرای محدودیت ها روزانه ۷۰۰ خودرو در ورودی های استان اعمال قانون می شوند.

خوزستانِ تشنه؛ خشکسالی یا سوءتدبیر؟

اگرچه خشکسالی در بروز چالش کم‌آبی در استان خوزستان موثر بوده اما زنجیره‌ای از سوءمدیریت‌ها، تبعات خشکسالی را تشدید و شرایط را برای برخی از مردم استان بحرانی کرده است.

٩٩ درصد احتمال سرماخوردگی‌ها، کروناست

در یکی دو روز اخیر وضعیت بسیار نگران کننده شده و بیماران سرپایی ما برای اولین بار در طول امسال، به بالای ۲۰ هزار نفر رسیده است؛ همچنین در طی ۲۴ ساعت گذشته، ۱۸۰۰ نفر در بیمارستان‌ها بستری شده اند و متاسفانه ۹۲ نفر از هموطنانمان را از دست دادیم.

نظر کمیته علمی کرونا درباره بازگشایی مدارس

دبیر کمیته علمی کشوری کووید ۱۹ با بیان اینکه با توجه به شرایط پیک پنجم هنوز اظهار نظر درباره وضعیت بازگشایی مدارس زود است، در عین حال از احتمال آغاز واکسیناسیون سنین زیر ۶۰ سال از دو هفته آتی خبر داد.

واکنش وکیل بابک زنجانی به اظهارات رئیس دیوان عالی کشور

وکیل مدافع بابک زنجانی گفت: موکلم اقدامات مناسب و همکاری موثر و قابل توجهی در جهت انتقال اموال و وجوه خارج از کشور خود انجام داده است که مسئولان ذیربط از کم و کیف آن مطلع هستند.

گیلانیان از پذیرش مسافر در تعطیلات جدا خودداری کنند

معاون در مانی علوم پزشکی گیلان با اشاره به اینکه ۴۷۰ بیمار کرونایی در بیمارستان های استان بستری هستند، گفت: حضور مسافر تهدیدی است و گیلانیان باید از پذیرش مسافر جدا خودداری کنند.

طرح وحشتناک طالبان برای دختران مجرد بالای ۱۵ سال!

روزنامه جمهوری اسلامی با انتشار دو خبر نوع برخورد طالبان با بانوان را مورد توجه قرار داده است.

مصوبه “ممنوعیت پذیرش دانشجوی ارشد از رشته های غیرمرتبط” لغو شد

وزارت علوم مصوبه ممنوعیت پذیرش دانشجوی ارشد از رشته های غیرمرتبط را تا زمان انجام بررسی های بیشتر و کارشناسانه لغو کرد.

احتمال تکمیل واکسیناسیون ایرانیان تا بهمن‌ماه

عضو کمیته ملی واکسن کرونا ضمن اشاره به روند تولید واکسن‌های ایرانی کرونا، گفت: در شهریور وضعیت واکسیناسیون‌مان خوب خواهد شد، اما باید تا شهریور صبر کنیم و به نظر می‌رسد کل ایرانیان در بهمن ماه بتوانند واکسیناسیون‌شان را کامل کنند.

وجود ۱۳۰ نقطه حساس در گیلان/ تبعیضی در خاموشی ها نداشتیم

مدیر عامل شرکت توزیع برق گیلان با اشاره به وجود ۱۳۰ مرکز و منطقه حساس در استان و عدم اعمال خاموشی ها در این مناطق گفت: تبعیضی در خاموشی ها نداشتیم.

کارگران چطور تشخیص دهند حداقل مزد را دریافت می کنند یا سایر سطوح مزدی؟

زمانی که کارگران در جایی مشغول به کار می‌شوند،شاید به اندازه کافی در مورد دریافت دستمزد و قوانینی که در این باره وجود دارد اطلاعی نداشته باشند.

دست‌درازی دولت به منابع مالی از بورس شده شروع شد و حالا به منابع بانک‌هارسیده است. دبیر کانون بانک‌های خصوصی با اعلام این موضوع خبر داد که بیش از یک سال است اقساط وام یک میلیون تومانی کرونا از حساب یارانه مردم کسر شده اما در همچنان در جیب دولت است و به بانک‌ها نرسیده. میزان این منابع چیزی حدود ۲۸هزار میلیارد تومان است.

افزایش شهرهای درگیر کرونای هندی؛ افت رعایت پروتکل های بهداشتی در کشور

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا، آخرین وضعیت این بیماری در کشور را تشریح کرد و نسبت سویه دلتای کرونا در همه مناطق کشور هشدار داد.

خبرنگاران گیلان بر اساس ثبت نام در سامانه رسانه ها واکسینه می شوند

معاون فرهنگی و امور رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: واکسیناسیون خبرنگاران بر اساس ثبت نام در سامانه جامع رسانه‌های کشور انجام می شود.

موسسه مالی بین الملل از بهبود وضعیت اقتصاد ایران پس از احیای توافق هسته ای خبر داد.

مطالعه نشان می‌دهد بهبودیافتگان کووید ۱۹ برای محافظت در برابر ویروس ممکن است فقط به یکبار تزریق واکسن فایزر یا مدرنا نیاز داشته باشند.

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری فردا توزیع می شود

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز توزیع کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ناپیوسته سال ۱۴۰۰ از فردا (یک‌شنبه ۶ تیر) خبر داد.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی