دسته: داغ
برادرکشی به خاطر تسهیلات ساخت مسکن

اختلاف دو برادر بر سر دریافت تسهیلات ساخت مسکن منجر به قتل یکی از آنها شد.

مشاهده مارهای غیر بومی دو متری در بندر انزلی

فرماندار انزلی با اشاره به مشاهده مارهای غیربومی در محوطه بندری و بلوار انزلی گفت: تصاویرثبت و ضبط شده از این مارها برای جانورشناسان و مراجع ذیصلاح محیط زیست و شبکه بهداشت و درمان ارسال شده تا از سمی نبودن آنها اطمینان حاصل شود

حمله مرگبار با قمه به یک شیرخوارگاه

جوانی ۱۸ ساله با قمه که بی شباهت به شمشیر سامورایی نبود به یک شیرخوارگاه در برزیل حمله کرد.

پشت پرده ابطال پروانه وکالت بازیگر معروف سینما

چندماه قبل بود که شاهین صمدپور، خبرنگار فعال در فضای مجازی با انتشار ویدئوی مصاحبه خود با خانمی جوان، ادعا کرد که یکی از بازیگران مطرح اقدام به سوء استفاده از این خانم کرده است و این درحالی بود که برای این ادعا مدرکی ارائه نشده بود.

عامل آزار و اذیت پسر بچه طرفدار استقلال دستگیر شد

فردی که کودک هوادار استقلال را در یکی از بخش‌های سبزوار مورد اذیت و آزار قرار داده بود، بازداشت شد.

دستگیری متهمان اصلی پرونده رشت الکتریک و صنایع پوشش ایران

دادستان گیلان گفت: متهمان اصلی پرونده رشت الکتریک و صنایع پوشش ایران بازداشت شدند، اتهام متهم اصلی صنایع پوشش ایران اخلال در نظام تولید است.

ماجرای تکان‌دهنده قصابی که به یک زن تجاوز کرد و بعد جنازه‌اش را چرخ کرد

در این گزارش پرونده قتل و تجاوز به زن جوان توسط مرد قصاب را بازخوانی می کنیم.

رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور اعلام کرد یک فرد مبتلا به کرونای انگلیسی در این شهرستان ۶۷ نفر از کارکنان یک شرکت صنعتی را گرفتار این بیماری کرد.

چند روز پس از حمله خونین زورگیران به بازیکن تیم فوتبال پدیده، پلیس از تحقیقات ویژه برای شناسایی و دستگیری سارقان خبر داد.

پرونده های جنایی تعطیلات نوروزی در حالی با دستگیری عاملان این جنایت ها به پایان رسید که یکی از قتل های هولناک در آخرین روزهای سال گذشته رخ داد.

کودک‌آزاری در مهد کودک

همزمان با انتشار فیلم کودک آزاری در یک مهد کودک در کارولینای جنوبی امریکا مسئولان این مهد دستگیر شدند.

سرنوشت مبهم کودکی که پدرش تصمیم به قتل او گرفت

«برای اینکه زندگی جدیدم از هم نپاشد دختر ۸ساله‌ام را به قتل رساندم و جسدش را در بیابان رها کردم»؛ این اعترافات هولناک پدری است که می‌گوید دخترش را با آبمیوه مسموم بیهوش کرده و پیکر نیمه‌جانش را در بیابان رها کرده است. اما تاکنون اثری از کودک به‌دست نیامده و تیم جنایی با یک معما روبه‌رو شده‌است.

پسر معتاد که به اتهام قتل مادرش محاکمه شده بود، با رأی قضات به ۸ سال زندان محکوم شد.

«سعدالله امیرشقاقی» و «فرشید امیرشقاقی»، در حوزه فروش پنل سایت‌های شرط‌بندی یا اجاره آنان، از بنیانگذاران شبکه اصلی قمار محسوب می‌شوند.

صاحب سایت‌های قمار و شرط‌بندی که همزمان با فریب هزاران جوان در سایت‌های قمار به قاچاق دختران و فساد اخلاقی شهره بود، از ترکیه به ایران مسترد شد. این می‌تواند آغازی بر پایان قماربازان اینستاگرامی باشد.

نماینده دادستان در پایان قرائت کیفرخواست پرونده متهم رپر معروف گفت: با توجه به انگیزه متهم به دلیل انتقام‌جویی و علم و اطلاع کامل وی از بیماری ناپدری، ارتکاب قتل عمدی محرز شده و اولیای دم تقاضای قصاص متهم را دارند، لذا با توجه به درخواست اولیای دم صدور حکم قصاص را از دادگاه خواستارم.

شنیدن صداهای عجیب در روستای عباس‌آباد شهرستان دره‌شهر که منشع مشخصی نیز ندارند، رعب و وحشت را در دل مردم برانگیخته و آن‌ها را کلافه کرده است

فرمانده انتظامی لاهیجان اظهار داشت: شب گذشته جوانی ۳۳ ساله در حاشیه استخر لاهیجان با سلاح گرم اقدام به خودکشی کرد.

یک زن سالخورده برزیلی که قصد داشت دریافت واکسن کرونا را جشن بگیرد طی برگزاری مراسم در یک سانحه کشته شد.

دانیال پسربچه ۹ ساله روز گذشته پس از ۹ ماه بی‌خبری در حالی در روستاهای سبزوار پیدا شد که به دلیل ضرب و شتم و خشونت از سوی پدر شرایط جسمی بسیار ناگواری داشت و به گفته دایی‌اش فقط از او دو چشم می‌دیدم و یک قلب که می‌زند.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی