شما اینجا هستید
اجتماعی » ابلاغ اصلاحیه ضوابط طرح تفصیلی به شهرداری رشت

رییس شورای شهر با ابلاغ اصلاحیه طرح تفصیلی به شهرداری رشت تصریح نمود: طرح تفصیلی، نقشه راه مدیران شهری هر شهر می باشد و خوشبختانه اکنون امیدواریم با این مساعدت راه و شهرسازی گیلان و با دستور معاونت امور عمرانی استانداری خون جدیدی در رگ های اقتصادی شهر دمیده شود.

سید امیر حسین علوی ضمن ابراز خرسندی از اعمال اصلاحات در ظوابط طرح تفصیلی افزود: اصلاحیه طرح تفصیلی شهر رشت پروسه طولانی و متوالی در جلسات مختلف را گذراند تا پس از تلاشهای فراوان مسئولین استانی و مسئولین مدیریت شهری، علی الخصوص مدیر کل دفتر فنی استانداری، رییس و اعضا و مشاورین کمیسیون عمران شورا و معاونت شهرسازی شهرداری و همچنین مسئولین فنی و شهرسازی مناطق شهرداری، اکنون طرح تفصیلی در دست می باشد که به گواه متخصصین امر به صرفه و صلاح شهر رشت می باشد.

وی با ابراز امیدواری برای گرایش بیشتر سرمایه گذاران و پیمانکاران در جهت ساخت و ساز قانونمند بیان نمود: اگر ساخت و سازها به شکل قانونمند انجام پذیرد شاهد ایمنی بالاتری در این صنعت خواهیم بود.

رییس شورای شهر رشت اصل و مبنای اجرای طرح ها و پروژه ها در شهرداری را اصلاحات جدید در طرح تفصیلی شهر دانست و از سرپرست و مجموعه شهرداری درخواست نمود تا بازخوردهای ناشی از اجرای اصلاحات را رصد نموده و به شورای شهر گزارش نمایند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی