شما اینجا هستید
بین الملل » واکنش رسانه‌های صهیونیستی به کشته شدن جاسوس موساد در حمله موشکی سپاه

مهر نوشت: علاوه بر رسانه های عربی و انگلیسی زبان، رسانه های عبری زبان نیز به حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران علیه مواضع تروریست ها و عناصر موساد واکنش نشان دادند.

رسانه های عبری زبان به حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران علیه مواضع عناصر موساد و تروریست ها در اربیل عراق و سوریه واکنش نشان دادند.

عملیات موشکی بامداد امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در انهدام مراکز مربوط به سازمان جاسوسی موساد در اربیل و همچنین مقر تروریست‌های داعش در سوریه با واکنش رسانه‌های خبری مواجه شده و آنها از لحظات اولیه انفجار و صدور بیانیه‌های سه گانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، انتشار گسترده این اخبار را در اولویت خود قرار دادند.

در این میان رسانه های صهیونیستی نیز گزارش داده اند: موشک های بالستیکی که ایران به سمت شمال غرب سوریه شلیک کرده است مسافتی هزار و ۲۳۰ کیلومتری را درنوردیدند.

این رسانه ها اضافه کردند: این نخستین باری است که ایران موشک های عملیاتی خود را تا این مسافت شلیک می کند.

پیشتر نیز رسانه های عربی و انگلیسی زبان با پوشش گسترده این خبر به آن واکنش نشان دادند. شبکه خبری الجزیره از حمله موشکی سپاه به مقر تروریستها در سوریه و عراق خبر داده و نوشت که بر اساس بیانیه صادر شده از سوی ایران، این حمله تجمع تروریست‌ها را با موشک‌های بالستیک هدف قرار داد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی