شما اینجا هستید
تکنولوژی » ظهور خودروهای پرنده در آسمان چین/ ثبت سفارش در سال جاری!

AEROHT به دریافت گواهینامه صلاحیت پرواز، برای خودروی پرنده نوآورانه خود، نزدیک شده است که نشانگر پیشرفت بزرگی در فناوری حمل‌ونقل شهری است.

AEROHT، یکی از زیرمجموعه‌های XPENG، یک دهه است که در حال توسعه خودروی پرنده خود بوده است و آزمایش‌های موفقیت‌آمیز اخیر پرواز در ارتفاع پایین در منطقه تجاری شلوغ مرکزی گوانگژو، پیشرفت آن را نشان می‌دهد. مدیرعامل این شرکت، هی شیائوپنگ، در سخنرانی خود در Auto China ۲۰۲۴ بر پتانسیل تحول آفرین سفر هوایی در ارتفاع پایین تاکید کرد و تأثیر عمیق آن را بر زندگی روزمره شهری برجسته کرد.

ظهور خودروهای پرنده در آسمان چین/ ثبت سفارش در سال جاری!

خودروی پرنده آتی AEROHT که قرار است در سه ماهه چهارم سال جاری پیش‌سفارش‌های آن آغاز شود، نوید یک وسیله نقلیه برقی دو حالته برای نشست و برخاست عمودی (eVTOL) را می‌دهد که قادر به انتقال یکپارچه بین سفرهای زمینی و هوایی است. در حالی که تاریخ دقیق عرضه و جزئیات قیمت هنوز فاش نشده است، افراد داخلی محدوده قیمتی را در حدود ۱ میلیون یوان (۱۳۸۰۰۰ دلار) پیش‌بینی می‌کنند و برنامه‌هایی برای کاهش بیشتر هزینه در خط تولید وجود دارد.

محدوده کاری XPENG فراتر از خودروهای پرنده است و بخش روباتیک آن بر ایجاد ربات‌هایی برای کارهای خانگی و تعامل انسانی متمرکز است. این رویکرد چند وجهی بر تعهد XPENG به نوآوری در بخش‌های مختلف تأکید می‌کند و موقعیت آن را به عنوان یک پیشگام در فناوری‌های پیشرفته مستحکم می‌کند.

در زمینه وسیع‌تر، شرکت‌های چینی مانند XPENG و AEROHT در حال پیشروی تجاری‌سازی خودروهای پرنده در سطح جهانی هستند و از تخصص بی‌نظیر چین در فناوری‌های EV استفاده می‌کنند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی