شما اینجا هستید
اخبار اصلی » هجوم به یک ملت با یک سریال موهوم!

متاسفانه بار دیگر شاهد بی حرمتی به  قومی بزرگ از ایران هستیم؛ صدا و سیما و عوامل شبکه ۳ با پخش سریال مذموم وارش مردم غیرتمند و بزرگ گیلان را مورد اهانت قرار داده اند.
با رجوع به تاریخ پر افتخار گیلان با چهره های ممتازی در عرصه های علمی، فرهنگی و جهادی مواجه می شویم؛ مردان و زنان پر آوازه ای که سبب فخر و مباهات گیلان و ایران در دنیا شده اند.
واقعا مشخص نیست که عوامل فیلم با ساخت این سریال چه خواسته ای را دنبال می کرده اند!؟ چرا باید مردم گیلان به صورت افرادی بی‌فرهنگ، دزد، چاقوکش و … در مقابل قهرمان فیلم نشان داده شوند!؟

چه ضرورتی باعث شده است که این افراد اینگونه گونه حیثیت و عزت قومی را مورد تعرض قرار دهند؟ آیا برای ساخت و تولید و پر کردن برنامه تلویزیونی می توان عزت و حیثیت مردمی را به بازی گرفت!؟
این اقدام شبکه سه سیما، نه تنها توهین به مردم گیلان بلکه توهین به ملتی است که در طی سالها در کنار هم در مقابل مشکلات و تعرضات بیگانگان ایستاده اند و ثابت کرده اند که با هر قومیت و زبانی از یک پیکره هستند.

بی شک برخورد سریع و قاطع با عوامل سازنده فیلم زشت و موهن وارش و بانیان پخش آن از صدا و سیما تنها خواسته مردم گیلان است و امیدواریم صدا و سیما با توقف پخش این سریال از ادامه توهین به گیلانی ها جلوگیری نماید.

فرزند گیلان مسعود عباس نژاد رشت ۹۸/۹/۲۱

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی