شما اینجا هستید
اخبار اصلی » زمان ثبت نام پذیرفته شدگان جدیدالورود کنکور سراسری پیوسته سال ۱۴۰۱-۱۴۰۰ اعلام شد

به گزارش پایگاه  اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وب دا)؛ معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ضمن تبریک و آرزوی موفقیت و کامیابی برای پذیرفته شدگان جدیدالورود کنکور سراسری پیوسته (دکتری عمومی و کارشناسی پیوسته) سال ۱۴۰۱-۱۴۰۰ این دانشگاه، اعلام کرد: ثبت نام برای ورودی های نیمسال اول و دوم (مهر و بهمن ) فقط به صورت اینترنتی و غیرحضوری می باشد.

تاریخ ثبت نام اینترنتی : از پنجشنبه مورخ ۱۴۰۰/۷/۸ لغایت روز پنجشنبه ۱۴۰۰/۷/۱۵ 

لینک سامانه ثبت نام : er.gums.ac.ir

مدارک ثبت نام : مدارک

تاریخ شروع به تحصیل : دانشجویان جدیدالورود می توانند از روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۷/۱۷ با مراجعه به سایت دانشکده های محل تحصیل از فرایند تحصیل و روند آموزش (شروع کلاس ها) مطلع شوند.

قابل توجه دانشجویان پسر:

دانشجویان جدیدالورود پسری که مشمول نظام وظیفه می باشند می توانند جهت دریافت معافیت تحصیلی دانشجویی خود ، با در دست داشتن برگه معافیت تحصیلی دانش آموزی و پرینت قبولی سازمان سنجش به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه نمایند و برگه معافیت تحصیلی دانشجویی خود را اخذ نموده و از تاریخ ۱۴۰۰/۸/۱ لغایت ۱۴۰۰/۸/۳۰ معرفینامه مربوطه را به آدرس ایمیل اداره آموزش معاونت آموزشی با درج نام کامل خود ارسال نمایند.

آدرس ایمیل اداره آموزشpaziresh@gums.ac.ir

نکته:حتما در قسمت عنوان ایمیل ، موضوع “نظام وظیفه-نام دانشجو” درج شود.

قابل توجه دانشجویان شهریه پرداز:

       الف: کلیه دانشجویان شهریه پرداز ( به استثناء دانشجویان واحد پردیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان) ملزم می باشند حداکثر یک ماه بعد از شروع به تحصیل جهت انجام مراحل قانونی سپردن ضمانت و وثیقه های لازم به اداره آموزش حوزه معاونت آموزشی دانشگاه مراجعه نمایند.

       ب: دانشجویان شهریه پرداز (به استثناء دانشجویان واحد پردیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان) می بایست درصدی از شهریه نیمسال تحصیلی خود را به عنوان پیش پرداخت طی فیش بانکی به شماره حساب ۲۱۷۸۳۸۴۴۰۷۰۰۵ بانک ملی-درآمد دانشگاه علوم پزشکی گیلان واریز نمایند و اسکن فیش واریز شده را در سامانه بارگذاری و پس از اتمام مراحل ثبت نام می بایست اصل فیش را به واحد حسابداری معاونت آموزشی دانشگاه تحویل نمایند.

  • مبلغ واریزی برای مقطع کارشناسی : ۱۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال معادل یک میلیون تومان 
  • مبلغ واریزی برای مقطع دکتری : ۳۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال معادل سه میلیون تومان 
  • ج: دانشجویان شهریه پرداز پذیرفته شده در واحد پردیس انزلی دانشگاه علوم پزشکی گیلان جهت اطلاع از شرایط ضمانت و پرداخت شهریه باید به سایت دانشکده مربوطه (اینجا) مراجعه نمایند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی