شما اینجا هستید
اخبار اصلی » همه شرایط برای صعود داماش به لیگ دو آماده است

هفته های اخیر در این باشگاه و نتایج آن حاصل گردید با تمام این تلاشهایی که انجام شد اما پاره ای رفتارها موجبات نگرانی مالک و سرمربی را فراهم نمود و آن هم سوی افرادی می باشد که از نزدیکان باشگاه بودند که به خاطر دلایلی خاص از تیم کنار گذاشته شده اند صورت میگیرد و موجب نگرانی اعضای باشگاه شده است.


پس از پیروزی ۴ بر ۲ داماش گیلان در دیدار قبل مقابل صدرای تبریز باید گفت این تیم به طرز غیرقابل باوری متحول شده و به تیمی یکدست تبدیل شده است. نصیری مالک این تیم همت و تلاش خود را صرف باشگاه نموده و از هیچ کوششی در این راه دریغ ننموده است و بابت زحمات که انجام داده باید از وی قدردانی کرد. از سوی دیگر هم داداش زاده بهمراه کادر فنی خود بخوبی و با تمام تلاش سعی در بهبود شرایط تیم برای بازی پیش روی مقابل تیم مهدوی کیا دارد.خبرهایی که از گوشه و کنار تیم داماش بگوش میرسد گویا محل تمرین و اسکان که به درخواست داداش زاده سرمربی تیم و با هماهنگی نصیری مالک باشگاه انجام گردیده و تبرعا در اختیار این تیم قرار گرفته و تا اینجا باشگاه برای صعود هزینه های خوبی برای موفقیت تیم انجام داده و همکاری و هماهنگی سرمربی و مالک باشگاه را باید در شرایط حاضر به فال نیک گرفت و تحسین کرد.با تحولات انجام شده پس از حضور داداش زاده اتفاقات خوبی در تیم داماش بوجود آمد و هماهنگی های خوبی صورت گرفته به طوری که در کادر فنی و بازیکنان به طور یکپارچه منظم شده و از چند طرف مناسب و با هماهنگی مالک و کادر توسط طرفداران داماش پاداش دریافت کرده اند و حقوق بازیکنان نیز پرداخت شد و نتیجه مثبت آن را باید در دو دیدار گذشته این تیم جستجو کرد.

با همه اتفاقات خوبی که طی هفته های اخیر در این باشگاه و نتایج آن حاصل گردید با تمام این تلاشهایی که انجام شد اما پاره ای رفتارها موجبات نگرانی مالک و سرمربی را فراهم نمود و آن هم سوی افرادی می باشد که از نزدیکان باشگاه بودند که به خاطر دلایلی خاص از تیم کنار گذاشته شده اند صورت میگیرد و موجب نگرانی اعضای باشگاه شده است. در این برهه از زمان که بیش از پیش به همدلی و اتحاد نیاز است شایسته نیست این افراد که همواره در شرایط ایجاد بحران نامشان بر سر زبانها جاری میشود بخواهند با تشکیل جلسات شبانه چوب لای چرخ باشگاه بگذارند. و در این شرایط حساس با شایعه پراکنی های خود آرامش بازیکنان و طرفداران تیم را خدشه دار کنند.
اکنون باید منتظر باشیم که آیا مالک تیم اسامی افرادی که برای تیم مشکل تراشی می کنند را رسانه خواهد کرد و رسما علام می کند که مشاوران رسمی تیم چه افرادی هستند تا افراد سودجو و فرصت طلب که برای رسیدن به منافع شخصی خودشان قصد صدمه وارد کردن به تیم را دارند ناکام بمانند تا به صورت قانونی با آنها برخورد شود.شنیده ها حاکی از آن است در هفته گذشته جلسه ای در باشگاه بین سرمربی تیم با سرپرست و مالک و وکیل باشگاه برگزار شده است و نصیری به صراحت عنوان کرده خیلی با قدرت عنوان کرده که در هر شرایطی با کادر و بازیکنان فعلی ادامه خواهد داد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی