شما اینجا هستید
اخبار اصلی » اظهارات علیرضابیگی درباره دریافت خودرو توسط نمایندگان کذب تشخیص داده شد/رسیدگی به پرونده در دستگاه قضایی

موسی غضنفرآبادی سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی،با اشاره به تشکیل جلسه هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان برای رسیدگی به اظهارات احمد علیرضابیگی گفت: دراین جلسه ایشان تصریح کرد که نگفته است تحویل ادعایی خودروها برای پس گرفتن امضای استیضاح بوده است.

 

وی اضافه کرد: همچنین آقای علیرضابیگی مستندی برای اثبات ادعای خود به این هیئت ارائه نکرد و در مقابل مطالبه اعضای هیئت، تنها لیستی را ارائه کرد که اولاً فاقد اسامی ۷۵ نماینده بود، ثانیاً ارتباطی بین ادعای مطرح شده و استیضاح وجود نداشت و ثالثاً فاقد ارزش حقوقی بود.

 

سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان افزود: بر این اساس ادعای ایشان مبنی بر پس گرفتن امضای استیضاح وزیر صمت توسط ۷۵نماینده در قبال گرفتن خودرو کذب تشخیص داده شد و موضوع اظهارات کذب ایشان در دستگاه های قضایی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

 

غضنفرآبادی در پایان تصریح کرد: همچنین تاکید می شود از این پس نیز این هیئت در صورتی که مستنداتی مبنی بر تخلف نماینده ای به هیئت برسد، حتماً مورد بررسی قرار خواهد داد و با متخلف احتمالی مطابق قانون برخورد خواهد کرد.

 

به گزارش تسنیم، احمد علیرضا بیگی نماینده تبریز در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با یک رسانه مدعی شده بود که نمایندگان مجلس شورای اسلامی در استیضاح اول فاطمی امین وزیر صمت ۷۵ خودرو شاسی بلند دریافت کرده اند. سپس این ادعا توسط سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تکذیب شد.

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی