شما اینجا هستید
اجتماعی » واکنش نقی هدایتی به پخش نامه کیومرث بیات خطاب به هیت فوتبال استان در فضای مجازی/ علیه سپیدرود حاشیه سازی نکنید

نامه ای منتسب به آقای بیات رئیس هیات شطرنج خطاب به هیات فوتبال در باره وضعیت باشگاه سپیدرود در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که اینجانب به عنوان یک شهروند و علاقمند به سپیدرود لازم می دانم به برخی از موارد اشاره نمایم:

امتیاز سپیدرود از سوی یک نهاد قانونی به آقای دکتر تن زاده واگذار شده است و برای من قابل فهم نیست که چرا آقای بیات به خودش اجازه می دهد که درباره مالکیت و وضعیت مالی باشگاه نامه پراکنی کند و به دنبال بازاریابی برای فروش تیم باشد.

در حالی که سپیدرود در روز یکشنبه بازی حساسی با فولاد خوزستان دارد و سرنوشت و ماندگاری تیم را رقم می زند چرا اقای بیات ابتدا در اینستا گرام بیانیه می دهد و بعد نامه سرگشاده منتشر می کند؟! این صدای ناساز ایا برای به هم ریختن تمرکز تیم بلند نشده است؟ این نوع رفتارها با کدام توجیه سازگار است؟

این نوع اقدامات تعرض به حقوق و حریم مالکیت خصوصی است و هر سرمایه گذاری احساس خواهد کرد که نباید در ورزش استان سرمایا گذاری کند چرا که احساس امنیت نخواهد کرد؛ بنابراین، من از اداره کل ورزش و جوانان می خواهم که به عنوان متولی ورزش اجازه ندهند که امنیت سرمایا گذاری مخدوش و این گونه دخالت ها باب شود و با حاشیه سازان برخورد نمایند.

پیشنهادم این است که بخش حقوقی باشگاه سپیدرود علیه این گونه اقدامات حاشیه ساز و نقض کننده حقوق مالکیتی در محاکم قضایی شکایت کند و از هواداران عزیز می خواهم که با حمایت از باشگاه اجازه ندهند که حاشیه سازان به اهداف خود برسند.

نقی هدایتی

شعاع مشرق: انتشار مطالب خبری و یادداشت های دریافتی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی