شما اینجا هستید
اجتماعی » پرداخت پاداش در شهرداری رشت نظام مند شود

فاطمه شیرزاد با اشاره به پروژه های نیمه تمام شهرداری رشت اظهار کرد: شهرداری رشت پروژه های نیمه تمامی در حوزه های بهداشتی، عمرانی و غیره دارد و امیدوارم در بودجه سال ۹۸ شهرداری به اتمام پروژه های نیمه تمام توجه بیشتری معطوف شود.

وی به ایجاد درمانگاه مختص بیماران سرطانی و کارکنان شهرداری رشت اشاره کرد و گفت: تمامی دستگاه ها در تلاشند تا دغدغه های حوزه سلامت کارکنان خود را برطرف کنند و اگر بنده نیز درباره ایجاد درمانگاه مختص کارکنان شهرداری رشت تاکید می کنم به واسطه رفع دغدغه هایی است که در این باره وجود دارد و باید به سلامت پرسنل شهرداری رشت توجه داشته باشیم.

شیرزاد با تاکید بر اینکه از نگاه های شخصی به پروژه های نیمه تمام شهرداری رشت باید خودداری شود تصریح کرد: یقینا تمامی اقداماتی که در زمینه اجرای پروژه های حوزه سلامت، بهداشت و غیره به منطور رفاه حال بیشتر شهروندان رشت انجام می شود متوجه تمامی اعضای شورای شهر و شهرداری است.

وی با تاکید بر اینکه پروژه های بازآفرینی رشت مدتها است به حال خود رها شده است افزود: کاروانسراهای قدیمی و تاریخی فراوانی در رشت وجود دارند که در بودجه سال ۹۷ شهرداری رشت نیز برای ترمیم و بازسازی آنان بودجه مشخصی در نظر گرفته شده اما عملا تا کنون اقدامی در این حوزه ها انجام نشده است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای رشت با انتقاد از وضعیت ساختمان ساعت شهرداری رشت گفت: سقف ساختمان تاریخی شهرداری رشت در حال ریزش بوده و این موضوع نگران کننده است.

وی به حمایت بیشتر از سمن ها و موسسات رشت اشاره کرد و گفت: با تحمیل هزینه های بیهوده به شهرداری رشت در قالب هزینه های جاری مخالف بوده و این مهم در بودجه سال ۹۸ شهرداری رشت نیز باید مورد توجه باشد.
شیرزاد با بیان اینکه موضوع تعیین تکلیف نیروهای شرکتی شهرداری رشت در بودجه سال ۹۸ شهرداری رشت لحاظ شود بیان کرد: در سال ۹۷ اضافه کاری کارگران بخش رفت و روب شهرداری رشت حذف شده و انتظار دارم در بودجه سال ۹۸ به این مبحث توجه بیشتری معطوف شود.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای رشت به نظام مند کردن پاداش ها در شهرداری رشت تاکید کرد و گفت: پرداخت پاداش باید بر اساس یک چارچوب مشخص و نظام مند انجام شود تا حواشی که در گذشته بارها دامنگیر شهرداری شد تکرار نشود.

منبع: صبح رشت

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی