شما اینجا هستید
اخبار اصلی » تکمیل پروژه‌های عمرانی حوزه سلامت گیلان یکی از اصلی‌ترین رویکردهای دانشگاه علوم پزشکی گیلان است

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان(وب‌دا)،نشست شورای فنی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با حضور دکتر ارسلان سالاری-رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، معاونین و مسئولان پروژه‌های فنی و عمرانی در سالن اجلاس حوزه ریاست دانشگاه برگزار شد.

در این نشست، دکتر ارسلان سالاری-رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان ضمن تقدیر از تلاش‌های کارشناسان و مهندسان در مجموعه مدیریت فنی دانشگاه، بر لزوم تسریع در تکمیل پروژه‌های فنی و عمرانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان تأکید کرد.

دکتر سالاری با اشاره به ماه‌های پایانی دولت دوازدهم و ضرورت تلاش‌های مضاعف و همه‌جانبه، افزود: اغلب پروژه‌های عمرانی حوزه سلامت گیلان پیشرفت بالایی داشته و با تلاش بیشتر و تأمین اعتبار از منابع ملی، قابلیت افتتاح دارند.

وی با تأکید بر اینکه همه تلاش‌ها باید در جهت رفع موانع تکمیل پروژه‌های فنی و عمرانی حوزه سلامت گیلان باشد، تصریح کرد: اتمام پروژه‌های عمرانی حوزه سلامت گیلان از اصلی‌ترین رویکردهای دانشگاه علوم پزشکی گیلان بوده و بخش اعظم اعتبارات و تمرکز دانشگاه به این سمت سوق پیداکرده است.

همچنین در این نشست، مصوبات نشست پیشین ارزیابی و موانع و مشکلات در اجرای آن‌ها از سوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان مورد بررسی قرار گرفت.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی