شما اینجا هستید
اخبار اصلی » تاکید معاون درمان وزارت بهداشت برای تکمیل سالن در حال ساخت اورژانس پشتیبان در رشت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وبدا) دکتر قاسم جان بابایی-  معاون درمان وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی به همراه دکتر ارسلان سالاری- رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با حضور در مجتمع دانشگاهی سایت لاکان رشت، از سالن اورژانس پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان بازدید کرد.
دکتر قاسم جان بابایی در این بازدید،  با اشاره به زیرساخت های موجود در سایت لاکان رشت، بر آماده سازی فوری سالن اورژانس پشتیبان در این سایت تاکید کرد.
وی همچنین  استقرار  یک اتوبوس اورژانس در مرکز آموزشی و درمانی رازی رشت را برای انتقال  بیماران کرونایی  رو به بهبود به این سایت، مورد تاکید قرار داد.
در پی دستور معاون وزیر بهداشت مبنی بر آماده سازی سایت پشتیبان اورژانس لاکان، دکتر ارسلان سالاری -رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، تیمی را جهت آماده سازی سریع سایت در اورژانس پشتیبان مستقر کرد.
لازم به ذکر است ؛ اورژانس پشتیبان در حال ساخت سایت لاکان، با زیربنای ۲هزار مترمربع و ۹۵درصد پیشرفت فیزیکی،  ظرفیت پذیرش حداقل بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ بیمار را دارد.
گفتنی است؛ در این بازدید، دکتر عباس صدیقی نژاد- معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه و دکتر انوش دهنادی مقدم- معاون درمان دانشگاه و جمعی از مدیران ستادی نیز حضور داشتند. 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی