شما اینجا هستید
اخبار اصلی » راه اندازی مجدد سایت اولیه شرکت الکتریک در هفته آینده

مدیرعامل الکتریک ایران رشت(رشت الکتریک)با بیان اینکه این شرکت در بدو تاسیس و در حین انجام فعالیت در حوزه صنایع برقی و الکتریکی فعالیت می کرده، گفت:این صنعت جزو صنعت هایی هست که همیشه به به روز بودن فناوری و ماشین آلات نیاز دارد و قطعاً بهترین جایی که می توان به این فناوری ها دسترسی داشت پارک علم و فناوری است.

امیدوارتجریشی با تاکید بر اینکه این شرکت قرار است از ابتدا به صورت دانش بنیان فعالیت مجدد خود را آغاز کند، گفت:با توجه به دانش بالا و توان متخصصان کشور عزیزمان هدف‌گذاری شرکت علاوه بر حضور موفق در بازارهای داخلی، صادرات تولیدات نوین به کشورهای همسایه و بازار Cis است.

*تولید کلید و پریزهای هوشمند در کوتاه مدت و بردهای پیشرفته در بلندمدت

این فعال حوزه صنعت با اشاره به اینکه در فاز اول این شرکت بحث تولید و مونتاژ محصولات سریع فروش راه اندازی خواهد شد، افزود: توافقات اولیه با یکی از واحدهای فناور انجام شده است و انشا الله کلید و پریزهای معمولی و هوشمند از اولین محصولات این شرکت خواهد بود.

مدیرعامل شرکت الکتریک ایران رشت با تصریح بر اینکه بازسازی شرکت طی ۴۰ روز آینده صورت خواهد گرفت و ورود دستگاه خط تولید نیز در دستور کار است، خاطرنشان کرد: جدیت در صندوق بازنشستگی و هلدینگ صبا وجود دارد که این اتفاق در سریع ترین زمان ممکن رخ دهد.

امیدوار تجریشی با اشاره به رایزنی های اولیه صورت گرفته با شرکت های استان برای همکاری در زمینه تولید، تصریح کرد:انشا الله تولید برد و مادربردهای پیشرفته و دوربین های مداربسته را در برنامه بلند مدت داریم که در این خصوص نیز با چند واحد فناور و دانش بنیان رایزنی صورت گرفته است.

*راه اندازی سامانه جذب نیروی کار و دریافت ایده های نوآورانه در الکتریک ایران رشت.

منبع:انعکاس ازاد

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی