شما اینجا هستید
اخبار اصلی » خواستگار قدیمی هفت نفر را با اسید سوزاند

مرد ۴۵ساله سال‌ها عاشق دختری در شاهین‌شهر اصفهان بود اما وقتی تلاش‌هایش برای ازدواج با او نتیجه نداد دست به اقدامی هولناک زد.

عصر سه‌شنبه ۱۴دی‌ماه امسال ساکنان خیابان نظامی شاهین‌شهر اصفهان شاهد حادثه‌ای عجیب بودند. مردی ۴۵ساله در مقابل خانه‌ای در این خیابان ایستاده و درحالی‌که ظرفی در دست داشت و مدعی بود که داخل آن اسید است، فریاد می‌زد که قصد دارد خودش را با اسید بسوزاند.

این مرد خواستگار دختری بود که در خانه مورد نظر زندگی می‌کرد. او از سال‌ها پیش عاشق دختر جوان بود و در همه این سال‌ها بارها به خواستگاری او رفته اما هر بار جواب رد شنیده بود.

با این حال همچنان برای ازدواج با دختر موردعلاقه‌اش اصرار داشت تا اینکه وقتی دید اصرارش بی‌فایده است و خانواده دختر با این ازدواج مخالف هستند، ظرفی پر از اسید تهیه کرده و به مقابل خانه آنها رفته و تهدید می‌کرد که اگر به او جواب مثبت ندهند، خودش را می‌سوزاند.

با تهدیدهای این مرد، خانواده دختر جوان که متوجه حضور او در مقابل منزلشان شده بودند بیرون آمدند و با دیدن او به سمتش رفتند تا او را آرام کنند. تعدادی از شاهدان نیز به آنها پیوستند اما مرد ۴۵ساله همچنان تهدید می‌کرد که خودش را می‌سوزاند.

لحظاتی بعد درست زمانی که اعضای خانواده دختر جوان و شاهدان قصد داشتند ظرف اسید را از او بگیرند، وی اقدام به اسیدپاشی به روی خودش و بقیه کرد که در این حادثه علاوه بر خودش ۷نفر دیگر که بیشتر آنها اعضای خانواده دختر جوان بودند دچار سوختگی شدند.

به‌دنبال این حادثه، شاهدان ماجرا را به پلیس و اورژانس گزارش کردند و مصدومان اسیدپاشی به بیمارستان انتقال یافتند. با حضور مأموران و انجام تحقیقات، معلوم شد که عامل این حادثه خواستگار ۴۵ساله است که خودش نیز به‌دلیل سوختگی در بیمارستان بستری شده بود.

به‌گفته فرمانده انتظامی شهرستان شاهین‌شهر اصفهان، این مرد با دستور دادستان بازداشت و معلوم شد که در این حادثه روی ۷نفر اسید پاشیده است که ۴نفر از آنها آسیب سطحی دیدند و ۳نفر نیز دچار سوختگی شدند که به بیمارستان امام موسی کاظم(ع) اصفهان منتقل شده و در آنجا بستری شدند.

همشهری

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی