شما اینجا هستید
اجتماعی » سید شمس شفیعی در کمیسیون بودجه مطرح کرد: حمایت همه جانبه مجموعه مدیریت شهری از تیم‌های سپیدرود و داماش

هشتاد و هفتمین جلسه کمیسیون برنامه، بودجه و حقوقی شورا با حضور اعضای کمیسیون و مدیران شهرداری برگزار گردید.

 

رییس کمیسیون برنامه، بودجه و حقوقی شورا با اشاره به حمایت کمیسیون بودجه از ورزش تصریح نمود: رویکرد کمیسیون بودجه کمک به ورزش شهر به ویژه باشگاه‌های است که شهروندان نسبت به آن اقبال بیشتری دارند. در همین راستا بودجه ای را جهت کمک به دو تیم مردمی داماش و سپیدرود در نظر گرفته شد که در جلسه ۸۴ کمیسیون بودجه برای تیم داماش ۵۰۰ میلیون تومان را اختصاص دادیم. در این جلسه نیز جهت کمک به دیگر تیم محبوب و ریشه دار گیلان یعنی سپیدرود نیز تصمیم داریم ۵۰۰ میلیون تومان اختصاص دهیم.

 

سید شمس شفیعی با اشاره به کمک مستمر مجموعه مدیریت شهری به دو تیم ریشه دار گیلانی یادآور شد: مجموعه مدیریت شهری به منظور حمایت از ورزش حرفه‌ای و فوتبال به اشکال مختلف از دو تیم حمایت می‌کند. شهرداری علاوه بر کمک‌های مالی به دو مجموعه به لحاظ لجستیکی نیز به این دو باشگاه یاری می‌رساند.

 

وی با تاکید بر حمایت همه جانبه از تیم‌های محبوب شهر افزود: تیم داری برای مجموعه شهرداری با حدود ۴ هزار میلیارد بودجه امر مشکل سازی نیست. به شخصه علاقه دارم تیم سپیدرود در زیر مجموعه شهرداری به فعالیت ادامه دهد اما به دلیل مشکلات حقوقی و نظر دستگاه‌های بالا دستی این امر امکان پذیر نیست.

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی