شما اینجا هستید
اخبار اصلی » واردات خودروهای کارکرده به تاخیر افتاد، نماینده مجلس شاکی شد /آقای مخبر علت تعلل چیست؟

خانه ملت نوشت: عضوکمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس در توئیتی از تعلل در ابلاغ مصوبه واردات خودروهای کارکرده انتقاد کرد.

جلال رشیدی کوچی نماینده مردم مرودشت، پاسارگاد و ارسنجان و عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس در شبکه اجتماعی ایکس نوشت:

آقای مخبر دلیل تعلل نزدیک به سه هفته‌ای در ابلاغ مصوبه واردات خودروهای کارکرده که در هیات دولت (بعد از ۴ ماه) به تصویب رسیده است، چیست؟

پیش از این جلال رشیدی کوچی در جلسه علنی نوبت عصر روز (یکشنبه ۲۳ مهر) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: اینکه از سوی عوامل خارجی تحریم شویم حسابش مشخص است اما عده‌ای در داخل و به بهانه‌های مختلف که کسی هم نتواند اظهارنظر کند، ما را تحریم کرده‌اند.

نماینده مردم مرودشت و پاسارگاد و ارسنجان در مجلس با یادآوری اینکه مجلس شورای اسلامی در خصوص واردات خودرو کار کرده و قانون تصویب کرده است، ادامه داد: سه ماه منتظر هستیم تا برای مسئله واردات خودروهای کارکرده آیین‌نامه تدوین شود؛ چرا ساده‌ترین مشکلات این مملکت را پیچیده می‌کنید.

رشیدی کوچی افزود: اکنون ۴ تا ۵ هزار خودروی نو وارد کشور شده اما این حق مردم است که خودروی ۵۰۰ میلیونی ۱۰ هزار دلاری را دو میلیارد تومان خریداری کنند، با چنین شرایطی می‌گوییم می‌خواهیم خودروی اقتصادی وارد کنیم.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم تصریح کرد: نمی‌توان دو هزار کیلومتر جاده در کشور افتتاح شود ولی ملت ماشین خوب سوار نیستند و اینترنتشان نیز فیلتر بوده و قطع است، باز هم ناسزا می‌گویند که این امر سبب ناامیدی و یأس می‌شود، بر این اساس درخواست می‌شود مجلس موضوع را پیگیری کند تا به بهانه‌های مختلف مردم را از خدماتی که حقشان است محروم نکنیم. در واقع موضوعات ساده‌ را به لوکس و لاکچری، تجملاتی و یا ضد امنیتی تبدیل می‌کنیم در حالی که اینها مسائل ساده‌ای هستند لذا باید تلاش کنیم در جامعه امیدآفرینی صورت گیرد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی